Кудряшка Сью• Изменено 05 сентября 2024
Розшукую шампунь)
Привіт. Дівчата, порекомендуйте, будь ласка, шампунь із власного досвіду. Волосся нефарбоване, шампунь цікавить зміцнюючий, бо волосся слабке досить. До 350 гривень вартістю.
шампунь потрібен тільки для того, щоб очищати кожу голови, але зміцнювати чи робити щось з Вашим волоссям він не буде :)
тому, Вам треба подивитись масочки/бальзами/кондиціонери, яке потримається на довжині більше, ніж шампунь + якісь незмивашки, типу олійок чи кремів.
Мяо мой мяо• 06 сентября 2024
Шампуні, якими я користуюсь. По складу мають відповідати вашому запиту. Також шукала, щоб зміцнювало (в твердому є цинк, в Наїф - пантенол і льон, в Сулвеко - протеїни). По цінах 320-360