Н@Диете• 05 сентября 2024
Щось не можу розібратися… мене зараз принизили чи це нормально?
Авжеж що у кожного своє нормально. Але є ж якісь загальноприйняті правила … я схоже не знайома з цими правилами, бо завжди вважала що мені не знадобиться. Але щось пішло не так…і ось, я навіть не здатна зрозуміти елементарного…
І так: якщо знайомі з колегою років 5, але близьких стосунків не підтримували ніколи, але ось щось змінилось. І пішло якесь зближення. Але… це тільки в переписці ж, оскільки робота віддалена. Не бачились вже мабуть роки 2. І ось цей колега запрошує мене в гості! Там були передумови у вигляді того що якісь жартики невинні і загалом нічого більше, навіть не бачились так довго ж. Але відразу ось так кардинально… це якось дивно. Навіть враховуючи більш тісне спілкування онлайн останні пару місяців, і то не настільки тісне, аби відразу щось таке втнути! Кальян каже покурим, подивимось на види з моєї нової квартири, адже ми сусіди тепер (до слова то мій керівник) У мене були раніше подібного роду ситуації просто, і там мені дорікали що я маю якісь застарілі убєждєнія…Але як це зі сторони виглядає? Загалом напряжна ситуація…
Коренная киевлянка• 05 сентября 2024
Вам просто предложили. Не хотите - не едьте (я в целом против романов на работе, даже если работа в удаленном режиме). Но унизительного ничего не увидела.
Отжигающая• 05 сентября 2024
Ищите новую работу... Сблизиться с начальством, а потом бортануть. Недальновидно)
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Та отож.. підозрюю що мені в будь якому випадку гаплик вже
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Який роман?) це просто по сусідськи!
Отжигающая• 05 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
Ну есть шанс выйти замуж за начальника и пусть работает за двух😁
сЛАдКОежКА• 05 сентября 2024
То ви просто спілкувалися, а він ман на вас віди🤭😁
По темі, не потрібно ні на кого орієнтуватися, дивіться на свою реакцію, ясно ж що вам не норм
Тому ввічливо- дякую за запрошення, якось іншим разом
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
О, цей варіант мене цілком влаштовує 😄
Ирина-bbd0• 05 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
А он боится на улицу выходить?
От тцк прячется?
Если да.то где ему для кальяна с кем знакомиться?
А Вы старый.проверенный вариант для дома
От тцк прячется?
Коренная киевлянка• 05 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
Який роман?) це просто по сусідськи!
Само собой ) Он вас пару лет не видел, может потом ещё пару лет видеть не будет
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А он боится на улицу выходить?
От тцк прячется?
Угу, боїться. Але виходить з дому - працює десь на вулиці постійно в різних місцях
Як_наготую...• 05 сентября 2024
Блин я дважды прочитала и смысл ускользает. Кто вник? В чём суть вкрации
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
тогда тем более
Ви що знущаєтесь з мене? Я ж написала що не в курсі про загально прийняті правила
Як_наготую...• 05 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
Вы с Альфы Центавра?
Н@Диете
• 05 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Вы с Альфы Центавра?
Із режиму «теплиця».
Летчица• 05 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А он боится на улицу выходить?
От тцк прячется?
Про те ж саме подумала. Але роман з керівником, то найгірша ідея.
Любви вам!• 05 сентября 2024
Ответ дляН@Диете
ай-я-яй! как все запущено!
ПолБатона• 05 сентября 2024
Бред полный, кальян курить-фу...вы что будете такое дерьмо курить? Предложение- такое себе. Я бы отказалась. Тем более, он ваш начальник
Анонім Секретар• 05 сентября 2024
До чого тут приниження? Є просто слово - ні 🙅♀️ І далі спокійно спілкуєтесь
Млинці зі смайликом• 05 сентября 2024
Я одна не розумію шо автор хоче? Яке запитання, були невинні жарктики і все. Начебто її ніхто не принижував шо вона хоче?