Я тут с краю постою• 05 сентября 2024

SOS! Булінг чи ні? Від вчителя ФК

Дорогі Порадниці, потрібен колективний розум та порада. Допоможіть розібратися - чи є привід йди до школи та виясняти стосунки з вчителем чи це в мене включилась "яжемать". Ситуація така.
Донька вчиться у на відмінно, лише проблеми з фіз.культурою. Минулого року всі оцінки 11-12, по ФК наче все йшло до 10 балів, але в травні вчитель поставив декілька 8, і річна мала вийти 9. Донька пішла до вчителя, попросила перездати деякі нормативи, щоб вийшла річна 10. Вчитель часу не мав, щоб приймати перездачі, 10 поставив, але під його диктовку вона написала розписку, що за літо обіцяє покращити свої нормативи по ФК.
І ось перший урок ФР цього року. Вчитель вишикував всіх дітей, визвав мою дитину перед всіма. Дав минулорічну "розписку", сказав читати вголос для всіх. Діти лежали від сміху від цієї "розписки". Потім сказав всім однокласникам "аплодувати". Всі алодували, дитина стояла під цими всіма насмішками. Потім при всіх заставив здавати норматив по прижку, її одну. Більше з її класу ніхто не здавав цей норматив. Мала прийшла зі школи з нервовим зривом, що її висміяли. До того ж - у неї проблеми з опорно-руховим апаратом, перекос тазу, сколіоз 2 ст і ще декілька проблем. Вже роками займається ЛФК та ШРОТ, вирішуємо зараз питання про корсет Шено, для ФК має справку, що в неї "підготовча група". Мені здаються дії вчителя дикими та непровомірними, не розумію - навіщо так принижувати дитину...Дайте пинка і порадьте - що робити? І хто знається - що дає ця підготовча група? Вона має здавати ті ж нормативи, що і всі? якщо не всі - то хто визначає які і які бали їй мають ставити? гуглила в інеті - але не можу розібратись...Всім дякую,
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляНеправдиша
А вимагати безпідставно і нахабно високу оцінку, якої не заслуговуєш - це що?
Та він же міг пояснити, що оцінка ставиться за те і те, у його класах принаймні. І не ставити 10 не брати розписки. Все чесно

автор Я тут с краю постою • 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Обычно отличникам не портят аттестат из-за физкультуры, трудов или мистецтва.
Но есть неадекватные учителя , которые требуют много, при этом не напрягаются чтобы научить.
так, так і є. дочка каже, що на її думку - на уроках ФК мали би готуватися до здачі нормативів. Але підггготовки до здачі нормативів по факту немає, але самі контрольні нормативи він лишив
Маю декілька думок• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
так, в неї підготовча група. вчитель має знати, ми всі довідки даємо вчасно.
Вона дуже старанно вчиться, інколи вчить до 12-1 ночі, і їй було дуже образливо не отримати похвального листа через ФК...В нас вже була така ситуація в 5 класі, коли ФК була 9...До того ж вона не просила поставити просто так, просила перездати деякі нормативи...
забить на физру - ходить и ничего не делать! эти оценки не главное в жизни- а вот тот факт что она написала какую-то расписку - это плохо - научите ее на будущее таких поступков не совершать - а если уж обязалась по расписке - умри - но сделай
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляНaталка
В сина підготовча группа , лікар сказав, що нормативи він не здає. А ось по вашій ситуації, ну що сказати, я б знищила кар´єру фізрука під корінь. Ви не яжемати, це вчитель - недовчитель.
А як ставлять оцінки учням з підготовчою групою? Дякую. Авторко, вибачте, що втрутилась.
ВільнаНазавжди• 05 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так учитель мог все это сказать ребенку, а не завышать оценку, требовать расписки и потом унижать при всем классе!
Вчитель поступив негарно, це я не заперечую. Просто у нас півкласу таких ,,відмінників,, отримали медалі, але по 2-3 предметах їм понатягували оцінки.
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Оце теж є така проблема. До тих нормативів треба пахати щодня, а не 2 рази на тиждень на фізо. Не вистачає годин на підготовку до здачі об´єктивно!
Неваляшкина• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мені було б ліпше, якби він не ставив 10. Але принижувати зараз дитину - для мене це дно. Я навіть за своєї школи 90-х такого відношення не бачила ні до кого
Вот и пришло время объяснить дочери - ты усердно учишься и получаешь отметки, которые честно соответствуют твоему уровню. По физкультуре это 9. И это абсолютно нормально! Умей это принимать, не чувствовать себя какой-то не такой и не унижаться. То,что честно заработала, то и честно стоит у тебя в аттестате.

Сижуревувшоке• 05 сентября 2024
Автор тикніть його у морду які нормативи порушив він. В підготовчій групі вона взагалі не повинна здавати нормативи

У період з 01.09 до 01.10 кожного навчального року з метою адаптації учнів до навантажень на уроках фізичної культури прийом навчальних нормативів не здійснюють.
Оцінювання навчальних досягнень учнів, віднесених до підготовчої групи здійснюється на загальних підставах без складання навчальних нормативів.

https://osvita.ua/school/estimation/2426/#%3A~%3At...(%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96)&text=%D0%9E%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%8F%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D1%83%D1%87%D0%BD%D1%96%D0%B2%2C%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%85,%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85%20%D0%B1%D0%B5%D0%B7%20%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%B2.
Блиск думки• 05 сентября 2024
Да, да, гарна порада навчити дитину ніколи нічого не підписувати! Особливо якісь мутні бумажки
ЯспАкойнаЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляНеправдиша
Хто всі ці люди, які пишуть ’фізрука на мило’??
Автор, ну свята простота просто, нічого особистого. Ви ж абсолютно адекватно розумієте, що дитина, маючи такі проблеми зі здоров´ям цілком заслужено не має підстав на ту оцінку, яку вам хочеться, щоб ’не псувати атестат’. І що це за примха така? Тобто ви першочергово поставили фізрука перед фактом, що хочу і трава не рости, а тепер чомусь маєте претензії? Чому ви в кінці року, коли бачили незадовільні для вас оцінки не підійшли в такому разі до нього самостійно і не довели до відома, що вам треба інше, не спробували домовитись, не знайшли спільної мови? А тепер фізрук лишився крайнім? Те, що він не правий у способі вирішення - це факт, але ж ви знали про розписку, знали про ’борг’, все абсолютно прозоро. Дійсно, чому ті діти, які мають з фізри, трудів, музики гарні оцінки, не можуть відповідально заявляти, що потребують і з інших предметів таких же, щоб атестат не псувати. Фізрука не виправдовую, але ви не менш дивна.
т.е. параолимпиада придумана для идиотов, да? и там не могут получать золотые медали, ведь они не могут выполнить тоже, что и здоровые люди... Для каждой группы есть Свои нормативы и Своя система оценивания. Т.е. для здорового Пети пробежать 100 метров за 15 секунд будет 10 баллов и для Маши со сколиозом пробежать 100 м за 30 секунд будет тоже 10 баллов, потому что Маша изначально не может соревноваться с Петей. Она может соревноваться с такими же детьми с ее подкатегории.
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ні, це не булінг, бо однією з ознак булінгу є систематичність. Тут одноразова ситуація. Так, це неприпустима ситуація, але це не булінг.
Читайте законы
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляСижуревувшоке

Супер, дякую за посиланяя!
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
конечно это буллинг. Причем очень жесткий!!!!!! Я вообще не яжемать и не скандальная, но в вашем случае я бы пошла не к директору, а сразу в Отдел образования!! расспросила бы их про вашу группу, про оценивание и попросила бы оценить действия учителя!!!
В полицию. Директор на короткой руке обычно с отделом образования
Начальник Анонимов• 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Підготовча група нормативи не здає.
Вчителю треба окуляри і в першій клас, щоб мав змогу прочитати і усвідомити, що в довідці написано.
Підготовчій групі ставиться зараховано-не зараховано.
З якого тоді дива вона бігала і просила оцінку?
Анти-анонім• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Підкажіть, її дає педіатр чи спец.комісія? я думаю - показання до корсета Шено +виписки від ортопеда має бути достатньо?
Простите, у Вашей дочери проблемы со здоровьем, а она у вас на физру со всеми ходит?
Котики-муркотики• 05 сентября 2024
Еммм, а що тут думати, автор? Вчитель м.дак! Влаштувати розбірки - бажано би привселюдно - це ж смішно, чому ні.
То капець, і цю люди розказують, що діти зараз проблемі і некеровані?
По вашому опису відчувається, що ви м´яка людина і швидше всього ви не будете скандалити. Але ж і спускати це не можна, інакше ситуація повториться. Ту людину потрібно поставити на місце.
Непереможна• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Її дає педіатр або сімейний, з яким задекларовані.
Раніше приносили про спецгрупу чи підготовчу? Бо фізрук з´їде, що не було д. Довідку беріть. Але тисніть на те, що і розписка була знущанням і висміювання перед усіма, тобто це не одноразова історія
І таки заяву у трьох примірниках Вам слушно радять. Бо директору вигідніше зам´яти і вас зробити винною. Або йдіть відразу їх заявою, в шапці котрої три адресати істак і кажіть, от мовляв, хочу зареєструвати у школі, несу туди й туди. Якщо в директора є мозок, він швидко фізрука присадить
Я такая - жду трамвая• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
У мене теж були проблеми зі здоров´ям, тому відразу взяли довідку у педіатра яка звільняла від фізри назавжди. У атестаті було зазначено, що звільнена з фізри. Вчилася я дуже добре, та на фізру не ходила. В інституті мене відправили на ЛФК. Жодних нормативів та проблем. Вам раджу те саме зробити.
Сижуревувшоке• 05 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Сейчас они все ходят. Осовбождение дает только МСЕК по очень серьезным причинам

Амелі на мілені• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
И это нормально. Вашему ребенку надо было все предметы подтянуть?
хутряна володарка• 05 сентября 2024
А навіщо дитині 10 з Фізри, якщо вона не здає нормативи?
Чи 10 повинно бути, бо ви так хочете?
Звісно, нагнули вчителя фізкультури, який вимушений був ставити не те, що дитина заслужила, якщо по чесному, тоді й іншим дітям портретно було поставити на 1-2 бали вище, а не лише вашій.
Що це взагалі за клянчання оцінок ? Чи мамі потрібен атестат відмінниці?
Ответ дляКарамелька
так, мене теж це цікавить питання
Анчо Ус• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
А хіба зараз немає якіхось послаблень для дітей із захворюваннями? Типу довідка від лікаря звільнює від виконання певних вправ або навантажень. Щось мені здається, що дитину в принципі не мали примушувати стрибати і щось подібне.
Прыгать при сколиозе вообще нежелательно
хутряна володарка• 05 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Та вона хотіла відмінний атестат! Що ж за діло, псувати 9 з фізри
А я хочу, щоб в дитини була з математики 12, а не 9. З інших предметів 10-12.
Теж йти просити?
Маю декілька думок• 05 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
да странно - обычно все в курсе - справки же приносят родители и классному руководителю и директору - и если у нее есть диагноз - то о каких нормативах здоровых идет речь и о каких расписках - сказала - иван иваныч иди нафиг я в этих нормативах не участвую у меня справочка - я тут посижу на лавченке математику поучу
woman Warrior• 05 сентября 2024
ПРикольно, что вам еще советы нужны от посторонних, чтобы отличить добро от зла и чтобы понять, что над вашим ребенком издеваются.
Письмо в 3 экз.Директор, гороно, районо.
С одним экземпляром идете к директору, вторые наготове в зависимости от результатов разговора.
И не только разговора, а его последствий.
Сижуревувшоке• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зараз складніше це все. У мене у доньки був інсульт у три роки. Струс мозку зимою. Її не звільнили
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Теж йти просити?
Ну підіть, звісно, запитайте вчителя, яким чином покращити результат, що підтягнути. Чому не можна?
ЯспАкойнаЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Теж йти просити?
если ваш ребенок пойдет попросить пересдать контрольные или годовую контрольную, то почему нет?
Самохвалова• 05 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
По поточним оцінкам. У нас можна було грати у футбол/баскетбол, розминатись і за це ставили, без нормативів.