Я тут с краю постою• 05 сентября 2024

SOS! Булінг чи ні? Від вчителя ФК

Дорогі Порадниці, потрібен колективний розум та порада. Допоможіть розібратися - чи є привід йди до школи та виясняти стосунки з вчителем чи це в мене включилась "яжемать". Ситуація така.
Донька вчиться у на відмінно, лише проблеми з фіз.культурою. Минулого року всі оцінки 11-12, по ФК наче все йшло до 10 балів, але в травні вчитель поставив декілька 8, і річна мала вийти 9. Донька пішла до вчителя, попросила перездати деякі нормативи, щоб вийшла річна 10. Вчитель часу не мав, щоб приймати перездачі, 10 поставив, але під його диктовку вона написала розписку, що за літо обіцяє покращити свої нормативи по ФК.
І ось перший урок ФР цього року. Вчитель вишикував всіх дітей, визвав мою дитину перед всіма. Дав минулорічну "розписку", сказав читати вголос для всіх. Діти лежали від сміху від цієї "розписки". Потім сказав всім однокласникам "аплодувати". Всі алодували, дитина стояла під цими всіма насмішками. Потім при всіх заставив здавати норматив по прижку, її одну. Більше з її класу ніхто не здавав цей норматив. Мала прийшла зі школи з нервовим зривом, що її висміяли. До того ж - у неї проблеми з опорно-руховим апаратом, перекос тазу, сколіоз 2 ст і ще декілька проблем. Вже роками займається ЛФК та ШРОТ, вирішуємо зараз питання про корсет Шено, для ФК має справку, що в неї "підготовча група". Мені здаються дії вчителя дикими та непровомірними, не розумію - навіщо так принижувати дитину...Дайте пинка і порадьте - що робити? І хто знається - що дає ця підготовча група? Вона має здавати ті ж нормативи, що і всі? якщо не всі - то хто визначає які і які бали їй мають ставити? гуглила в інеті - але не можу розібратись...Всім дякую,
Кіна не буде• 05 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Что даёт этот вiдмiнний аттестат?
Вступ за кордон
Там дивляться атестат

nabludatel• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А в полицию зачем? Физрук закон нарушил?
Так, порушив.
автор Я тут с краю постою • 05 сентября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я бы обратилась к директору и настояла на встрече с учителем и директором. И потребовала бы принесения публичных извинений ребенку, при всем классе
Дякую, теж до цього схиляюсь. Просто нерви сьогодні на грані, плачу весь вечір теж, думала - може я все перебільшую, не розумію - як так можна було зробити? якби вона якось неадекватно себе вела, чи хамила чи ще щось...А то йшла з таким ентузіазмом до школи зранку, а тут таке...Вчитель вже у віці, десь за 60 йому, але щоб таке зробити - ніколи б не подумала
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Дуже вірний алгоритм дій.
Мало верится, чьо автор так поступит. Даже тут пишут, класс рук, директор. Которые никак не помогут. Поохают, извинятся, замнут
ЯспАкойнаЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Підкажіть, її дає педіатр чи спец.комісія? я думаю - показання до корсета Шено +виписки від ортопеда має бути достатньо?
Педиатр, может написать группа лфк, я всю школу проходила за учителем фз с журналом и секундомером, потому что были проблемы с сердцем. В университете я ходила не на физру, а по типу фитнесса было у нас, много было девочек со справками. И в бадминтон играли вместо тренировок иногда. Никогда никаких нормативов не сдавала вообще.
Ответ дляНaталка
В сина підготовча группа , лікар сказав, що нормативи він не здає. А ось по вашій ситуації, ну що сказати, я б знищила кар´єру фізрука під корінь. Ви не яжемати, це вчитель - недовчитель.
дякую за підтримку. а як ставлять оцінки, на основі чого? Чи просто прочерки по ФК?
nabludatel• 05 сентября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ні, це не булінг, бо однією з ознак булінгу є систематичність. Тут одноразова ситуація. Так, це неприпустима ситуація, але це не булінг.
Розписка - це теж булінг.

Амелі на мілені• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Почніть з класного керівника,якщо вона адекватна.
Але якщо у дитини проблема з фізкультурою-навіщо їй оцінка 10?
потому что ребенок может хотеть золотую медаль. И с проблемами здоровья она не обязана сдавать нормативы
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А какой класс? Уже давно физ-ра очень лайтовая, не то что в наши времена. Особо никто нормативы не сдаёт, играют в спортивные игры.
9 клас. зазвичай роблять, що хочуть на ФК, але строго здають нормативи...
Неваляшкина• 05 сентября 2024
Ответ дляКіна не буде
Вступ за кордон
Там дивляться атестат
И если по физкультуре будет хорошо, а не отлично, то на молекулярную биологию она не поступит.
Вам самой не смешно такую глупость писать?
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Что даёт этот вiдмiнний аттестат?
Ну от у дівчини синдром відмінників. Пішла просити оцінку 10. Вчитель мав би пояснити, що вона не здоє на 10, має поліпшити свою спорт.підготовку. Взяв жартівливу розписку, що за літо дівчина пропрацював нормативи та здасться, оцінка авансом. Ніби все норм. Але демонструвати цю домовленість перед усім класом і висміювали, що у неї не вийшло - не педагогічно. Не знаю, чи є боулінг, злочин. Чесно, я би писала скаргу директору, і все, без поліції
Я натуралка• 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Підготовча група нормативи не здає.
Вчителю треба окуляри і в першій клас, щоб мав змогу прочитати і усвідомити, що в довідці написано.
Не вигадуйте.Здає.
Менше просто по об´єму.
Треба спец.групу оформляти.
Але і там ж норматив,но різниця буде колосальна.
Брюнетка в Мармеладе• 05 сентября 2024
Вчитель - мудило.
Йдіть до директора, розмовляйте.
ВільнаНазавжди• 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Нормативи здають повністю здорові учні. У дитини автора підготовча група, там зовсім інші вимоги і немає нормативів.
Так чому вона здавала нормативи? Син в 9 класі,щось я взагалі не пам´ятаю нормативів у них. Грають в футбол, волейбол...
Царівна Жабка• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Що за бред. Це якесь забите село? Є програма, навіть теорія є.
Я натуралка• 05 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Дії викладача ФК не педагогічні, напишіть заяву директору, зареєструйте у секретаріаті школи. Його можуть навіть вигнати, буде скандал. Якщо хочете по тихому, то зверніться до директора у форматі особистої бесіди
Зараз вчителів не виганяють.
Новий закон
Тільки догана
Амелі на мілені• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Що означає ’псувати’. Якщо вона фізкультуру не здає на 10. Нормативи? А якщо хтось математику знає на 8, а з фізкультури 11,то теж просити математику,щоб поставила 10, бо ’псує атестат’? Це ж нечесно
Так учитель мог все это сказать ребенку, а не завышать оценку, требовать расписки и потом унижать при всем классе!
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Лайтовая физра там, где физрук с головой дружит, новости смотрит и знает, что на физире есть случае детских смертей.

У нас онлайн и учитель ставит детям видео, где взрослые негры скачут в бешенном темпе и дети не успевают повторять. А она кричит на детей, если у них не выходит.
А наши весь ковид и первый год войны ставил сочинения на тему баскетбола, футбола и тд
Неваляшкина• 05 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Действия учителя я даже не обсуждаю, там все ясно.
Синдром отличницы - вот это проблема. И мама эту почву успешно удобряет.

Ответ дляСорока-ворона
Но у меня есть несколько вопросов.
Ежегодно дети приносят справку с указанием группы. Вы приносите? Учитель физры знает что у ребенка подготовительная группа?
Зачем она просит оценку выше, чем заработала? Чтобы что? Ну выходит 9, ну и хрен с ней. Она же объективно сдает на эту оценку?
так, в неї підготовча група. вчитель має знати, ми всі довідки даємо вчасно.
Вона дуже старанно вчиться, інколи вчить до 12-1 ночі, і їй було дуже образливо не отримати похвального листа через ФК...В нас вже була така ситуація в 5 класі, коли ФК була 9...До того ж вона не просила поставити просто так, просила перездати деякі нормативи...
ЭмчЭндЭм• 05 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
У нас Киев,нет нормативов,ничего не сдают, разминка и в мяч играют
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
За буллинг с 2018 года предусмотрена статья
Неправдиша• 05 сентября 2024
Хто всі ці люди, які пишуть ’фізрука на мило’??
Автор, ну свята простота просто, нічого особистого. Ви ж абсолютно адекватно розумієте, що дитина, маючи такі проблеми зі здоров´ям цілком заслужено не має підстав на ту оцінку, яку вам хочеться, щоб ’не псувати атестат’. І що це за примха така? Тобто ви першочергово поставили фізрука перед фактом, що хочу і трава не рости, а тепер чомусь маєте претензії? Чому ви в кінці року, коли бачили незадовільні для вас оцінки не підійшли в такому разі до нього самостійно і не довели до відома, що вам треба інше, не спробували домовитись, не знайшли спільної мови? А тепер фізрук лишився крайнім? Те, що він не правий у способі вирішення - це факт, але ж ви знали про розписку, знали про ’борг’, все абсолютно прозоро. Дійсно, чому ті діти, які мають з фізри, трудів, музики гарні оцінки, не можуть відповідально заявляти, що потребують і з інших предметів таких же, щоб атестат не псувати. Фізрука не виправдовую, але ви не менш дивна.
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
І ви ще думаєте йти чи ні? До класного керівника не звертайтесь, толку не буде. Одразу до директора із заявою. Якщо не буде адекватної реакції, заяву у вище стоячі органи.
А зачем директора предупреждать? Чтоб успели поговорить детей, историю выдумать и тд. Зачем это все? И так понятно, что булет делать директор
Блиск думки• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ага, тоді зрозуміло. Вчитель знав, та вирішив ствердитися за рахунок учениці. Тоді його на фарш за такі дії
Ответ дляВільнаНазавжди
Мені було б ліпше, якби він не ставив 10. Але принижувати зараз дитину - для мене це дно. Я навіть за своєї школи 90-х такого відношення не бачила ні до кого
Царівна Жабка• 05 сентября 2024
А ще краще зібрати комісію і дитині 8 за рік
Неправдиша• 05 сентября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Булінг може бути і одноразовий. Хоча тут він неодноразовий, оте примушування писати розписку - це з арсеналу моральних принижень
А вимагати безпідставно і нахабно високу оцінку, якої не заслуговуєш - це що?
Амелі на мілені• 05 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Учитель не имел права заставлять ее сдавать нормативы. для оценивания таких детей есть другая шкала.
Мороженная курица• 05 сентября 2024
Моя теж в 9 класі . По фізкультурі в неї звільнення повне. Теж ортопедичні проблеми,але є інвалідність по цьому профілю . В табелі вже кілька років прочерк