когдадеЦкие• 06 сентября 2024
Яка спеціальність перспективніша?
Для чоловіка. Лікувальна справа чи фармація? Хлопчик любить біологію, хімію, йому подобається медицина, і видно, що є потяг до неї.
Шумелка Мышь• 06 сентября 2024
конечно фармация. в нашей стране у врачей не жизнь, а издевательство.
Пффф 100%• 06 сентября 2024
Я б краще обирала фармацію, якщо влаштуватись в міжнародну компанію, можна добре заробляти та й простіше буде роботу закордоном шукати у випадку чого, а з медициною куча заморочок...
Пффф 100%• 06 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Медицина, але не в Україні
Думаєте, батьки прямо мільйонери, щоб дитину в медичному закордоном вчити?
ТаПрямТам• 06 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Це не так дорого, як здається.
ТаПрямТам• 06 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Український дипломат фармацевта теж не годиться
Love_Love_Love_• 06 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Це не так дорого, як здається.
Що значить: як вам здається?))))
США наприклад це дуууууже дорого, просто, космічно.
ТаПрямТам• 06 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить: як вам здається?))))
Крім США є інші країни та різні варіанти вчитися і отримувати стипендію
Миллениалка• 06 сентября 2024
Лично моё мнение,что фармация это выкинутое время.
Фармацевты у нас как продавцы сейчас
Пффф 100%• 06 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
А що годиться? Нічого не робити? В любому випадку диплом з фармації легше підтвердити, ніж з медицини.
Он наші компанії збільшують свою присутність у Європі, можна в Україні влаштувати ь і потім перевестись, а медиком - що?
Аноним_Русалка• 06 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Медсестри годиться
ТаПрямТам• 06 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
А за те, щоб одразу вчитися за кордоном, а не тратити потім час на підтвердження дипломів
Пффф 100%• 06 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Я думаю якби така можливість була, автор би вказала в старості, гадаю навчання розглядається виключно в Україні
когдадеЦкие
• 06 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Так, в Україні розглядаємо навчання
Love_Love_Love_• 06 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
І жити безкоштовно….ага
ТаПрямТам• 06 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І жити безкоштовно….ага
Гуртожиток чи кімната з кимось, всі студенти так живуть, навіть з багатих сімей
Голова колгоспу• 07 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так і це може бути недешево
В Німеччині біля 400 євро