Радостина• 06 сентября 2024

У кого деньги?

хранятся в вашей семье?
Зубная фея• 06 сентября 2024
Як це в кого? У вас різні квартири проживання?
Тримаю свічку• 06 сентября 2024
Ні в кого, вони на картках
Аноним_1857• 06 сентября 2024
В тумбочці
Да_Я_ТакаЯ_• 06 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
Тумбочка не единственный метод хранения )) деньги муж мне так же и на мой личный счет отправляет онлайн
Басноплетка• 06 сентября 2024
Забираю у мужа карту, снимаю деньги и прячу у мамы. Ему выдаю на проезд и сигареты, ну иногда пиво по выходным
Тундиринда• 06 сентября 2024
Нема грошей- нема проблем де зберігати
Прагматик флегма• 06 сентября 2024
Маленький сейф, там нагородна зброя його і гроші, сейф з пін кодом, знаю я і чоловік
Голубая фишка• 06 сентября 2024
Спільні інвестиції, не під матрацом і не на рахунках
Невгамовна Бу• 06 сентября 2024
Ответ дляГолубая фишка
Дають прибуток? В що вкладаєте, де цьому навчитися?
Тундиринда• 06 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
У нашому сейфі лише наша зброя та набої . Кошти на рахунках частково і частково налом в банці трилітровий закопані на городі під грушкою
Зубная фея• 06 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тумбочка? Щассс я кількасот тисяч доларів на рахунки поскладаю. То якщо в гривні й небагато - нехай бовтаються на картках та рахунках, а так, щоб потім по 100$ по усіх касах вибивати в разі чого...тільки кеш
Сокодавка ще та• 06 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
В непевні часи живемо, вже і під грушкою страшно, щоб який шахед дурний не залетів)
Тундиринда• 06 сентября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Про той клад під грушкою знаю лише я, ну можливо ще який сусід , який серед ночі бачив як я закопувала ту банку)
Сокодавка ще та• 06 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
Шахеду чи ракеті не обов´язково знати про ваш скарб. Але це так, жарти.
Танцепесенная• 06 сентября 2024
У каждого свои на своих картах.
Тундиринда• 06 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
Да, знати кеш з разунку проблемно нині. Банкомат цикає по 20 тис максимум в гривні
Чудовий каламбур• 06 сентября 2024
У сейфа
Тундиринда• 06 сентября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну я ж теж жартую)
Да_Я_ТакаЯ_• 06 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
Я в иностранном банке храню ) в Привате только на жизненные траты держу, а так и кеш конечно. Все по разным корзинкам
Зубная фея• 06 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
О, кацапи, ще начитаються наших форумів та ще груші з вишнями в окупації попереривають в пошуках скарбів.
Тундиринда• 06 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
Хай краще риють землю в пошуках - менше сил буде для тримати зброю та вбивати
Голубая фишка• 06 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Прибуток є, не скажу що багато, але стабільно. В Україні- земля,паї . Європейські країни-нерухомість . ВБ - машини і обладнання для будівництва.
Невгамовна Бу• 06 сентября 2024
Ответ дляГолубая фишка
Думаєте-земля, паї надійніше ніж валюта? В плані не буде знецінення землі і питання в оборотності активу, майже нульова-оренда паю на 10/20 років ?
Прагматик флегма• 06 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
Ми доларовий депозит зняти новими довго не могли, більше з цим не звʼязуюсь
МашМааш• 06 сентября 2024
Наличка - дома, в месте, о котором оба знаем. И есть общий счёт + у каждого свои карты, к которым есть доступ друг у друга
Майор Медуза• 07 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А як кладете в іноземний банк? Ви десь закордоном чи це можна онлайн?
Майор Медуза• 07 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
В моно чи це в іншому?
Пушап Мі мі• 07 сентября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Потрібно глибше закопувати😆
Пушап Мі мі• 07 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
Цього достатньо 😆
Пушап Мі мі• 07 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А як це можливо? Розкажіть, будь ласка, чи це треба за кордоном бути?