Вумна вутка• 06 сентября 2024
А ви знаєте, що насправді є купа місць, де приймають українців
Надають допомогу, житло, їжу... І це нормальні європейські країни. Але про ці місця мало хто знає.
Недавно тут створювала тему про Хорватію і біженців. Мене засміяли. А насправді ж реально є такі програми, коли господарі надають житло, їжу українцям, і отримують від держави виплати.
Просто ділюсь, що не завжди треба вірити масі.
Вумна вутка
• 06 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Ну вот вы осуждаете, а люди многих других национальностей и стран наоборот бы радовались за своих и по их наводке так же б делали.
Це точно. І тільки наші - ’хочеш молоко буду давати? Ні, хочу, щоб і в тебе корова здохла’. Це ж якийсь геній придумав цей анекдот про українців.
Заикальница• 06 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Араби так і роблять, і вже пів світу захопили. А наші самі себе знищать((
Вумна вутка
• 06 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Саме так. І, частіше за все, хазяї не готові терпіти ’нахлібників’ безкінечно довго. Через пару місяців виплат від держави їм стає мало. І ви повинні будете йти на будь-яку роботу (бо ще не знаєте мови), аби не втратити житло. Але якщо і знайдете роботу, то ніхріна на тому одному автобусі, який курсує три рази на день, ви на неї не доберетеся
Тут, де я, деякі вже з початку війни, і ніхто їх нікуди не гоне. Знаю, що згущувати фарби - це наше, але краще менше придумувати і дивитись на реальність
Дайте подуться• 06 сентября 2024
Подруга в Іспанії в місті на березі моря. Їй з 2 дітьми 15 та 4 роки, платять за окрему квартиру з 2 спальнями і дають гроші більше 700 євро на власні витрати. З 2022 року так живуть. Ще приймають і зараз на цю програму. Я писала тут - мене обізвали брехухою
барабанщица• 06 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Весь єс дає житло і допомогу просто ніхто не знає.
А как это не знают, когда несколько МИЛЛИОНОВ уже выехало, более 2-х лет пользуются помощью и имеют жилье, а вы пишите, что никто не знает
Вумна вутка
• 06 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну ось зі Львова родина не виїхала. Не здала своє помешкання. Майже всі загинули. Вам радісно від цього? Легше? Головне не на халяву пожили? А те що загинули, то таке?
Ну зате ’нормальні люди’ їх не засудили за виїзд.
Кашпо• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
А я не згущую фарби, а розповідаю свій власний досвід.
Рада, що вам пощастило.
Але треба бути готовими до різних ісходів
Рада, що вам пощастило.
Нервогенератор• 06 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А Ви думаєте що не легше? Отакі і записочки лишали ’штоб у вас, как у нас’
ніколи такого не було• 06 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
С чего вы взяли? Или те как украинцы своим халупы втридорога посдавали? А самое смешное, как ездят туда сюда, катаются. Война же , ага
ніколи такого не було• 06 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Да в точку
Гигиенишвили• 06 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Возможно, но эти места не резиновые
Дело не в этом, а в том, что себя содержать нужно будет, а там нет работы. Первое время помогут, а что потом?
Вумна вутка
• 06 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Що значить перший час? Ці програми діють з початку війни і не закінчуються ще
Нервогенератор• 06 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Да в точку
Удалено администрацией...
Кашпо• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Країни дали прихисток на перший час і ПРАВО НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Як вважаєте, нащо оце друге?
Затишне кубло• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Ну в кого є авто і віддалена робота, то не проблема. А таких багато
В смысле есть работа удаленно а живут бесплатно? Афигеть хитросракость.
Усатая полосатая• 06 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
А що за програма?
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Де ви цю херню берете? Тьотя маша на лавочці сказала?)
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ні. Дайте будь ласка інформацію, для жінки з 2 дітьми
Хочу з Києва виїхати!
Голова колгоспу• 07 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я ж и говорю - да, они б тоже посдавали если б была возможность втридорога, только б не осуждали сдавших, а сдавшие научили б остальных как сделать чтоб выгоду получить
Кашпо• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Яку херню, я вибачаюсь?
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Не має ні авто, ні удальонки, ні знання мов, маю 2 малих дітей
Шукаю, куди виїхати, бо не хочу більше лишатися в Україні
котопёс• 07 сентября 2024
Ответ дляМаю сечі
Знаю. Мама з молодшою сестрою в Норвегії, умови чудові
Там скука і роботи нема, чи це фейк?
Гигиенишвили• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Где и какие программы, конкретно расписывайте, иначе непонятно вообще о чем вы говорите. В той же Хорватии знакомые жили год на острове, в монастыре. Подрабатывали, чтоб были деньги. Уже давно съехали и живут за свой счет. Пришлось переехать в большой город, потому что работу, чтобы жилье и питание оплачивать было найти нереально. На шее сидеть и дальше, конечно можно было, но у людей есть совесть. И никакого пособия они не получают, обе матери-одиночки.
Пасхальний тролік• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ну Германия есть,а вы что ищите?
Маю сечі• 07 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Там скука і роботи нема, чи це фейк?
А Ви там були? Мої задоволені
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Яку херню, я вибачаюсь?
Право - значення слова розумієте? Право не = обов´язок. Ви отримуєте право, а чи будете його використовувати - то абсолютно ваша справа.
Все інше, то надумана фігня.
Папобус• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
а анекдот про ’а там ще картопельку посаджу’))) Ж- жадность ...
Кашпо• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Все інше, то надумана фігня.
Оце і є хитросракість, як правильно вище зазначили.
Потім не дивуйтеся, що місцеві будуть вас ненавидіти за те, що сіли на їхні шиї і вважаєте, що вам всі винні і так і має бути
Птица Говоруша• 07 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Тут стільки писали, де і як влаштуватись
Не беру США і Канаду, Англію з візами
Писали і за Австрію, Нідерланди, Норвегію
Дівчина з Данії писала всі подробиці з фото, облили гівном свої ж
Звичайно мільйони нормально влаштовані - але вони тут не напишуть, навіщо їм негатив ? В них все добре без цього
Не беру США і Канаду, Англію з візами