Вумна вутка• 06 сентября 2024

А ви знаєте, що насправді є купа місць, де приймають українців

Надають допомогу, житло, їжу... І це нормальні європейські країни. Але про ці місця мало хто знає.
Недавно тут створювала тему про Хорватію і біженців. Мене засміяли. А насправді ж реально є такі програми, коли господарі надають житло, їжу українцям, і отримують від держави виплати.
Просто ділюсь, що не завжди треба вірити масі.
СкрипяСердцем• 07 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Кому как повезло.В Австрии тоже не дают жилье,а только 300€ от керитаса на семью на жилье при предъявлении договора.А у меня бесплатно квартира в центре
А я в Штирии в горах в селе в общаге. Общая кухня и туалет один на всех. Работы нет вообще никакой. Собираемся уезжать.
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ну Германия есть,а вы что ищите?
Хотіла б не Німеччину, бо саме туди ну дуже важко буде вписатися з нашими особливостями
Птица Говоруша• 07 сентября 2024
Ответ дляА.р.і
То вже інше питання. Там довга історія.
Але житло дають
Ну то її приватна історія
Але, то не заважає нікому виїхати
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ответ дляА.р.і
Їдьте в Англію.
Підкажіть будь ласка, як знайти можливість для переїзду, спонсорів, роботу?
Нога на ногу• 07 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
У меня тоже бесплатно жилье в центре Версаля. И питание трех разовое в лучших ресторанах Парижа и машину дали Феррари, потому что я сразу сказала без машины не могу. Сейчас ещё планирую яхту получить.
Наполеон Бонапарт• 07 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
330 дают на жилье, но можно найти квартиру от гемайнде, и тогда часть будет покрываться за счет другой субсидии ( вонунгбайхильфе). мне квартиру с двумя спальнями полностью покрывали ( 600+330) пока я не работала.
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вибачаюся дуже , а ви за два роки що йде війна не могли вивчити хоча б одну мову?!!!
Були в Польщі 7 місяців, чоловік був в Україні повернулися
Тепер розлучення світить, бо я в Україні не хочу бути, а він не хоче(має можливості) виїздити
Мені треба придумати, як виїхати і там не вмерти, та встати на ноги без підтримки з України з двома дітьми
А.р.і• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Спонсор це найважливіше.
Потім вам будуть виплачувати десь 1100 фунтів на місяць поки будете вчити мову і шукати роботу. Можна отримати соцжитло.
Некваліфіковану роботу легко знайти. Багато прибирають десь по 16 фунтів година.
Кваліфіковану ваше.
Анчо Ус• 07 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я не тролю, мені тут дуже погано і страшно, не тільки через війну і обстріли, а і через в цілому перспективи країни
Відчуття, що я та жаба в каструлі холодної води, яку поставили на вогонь і явсе чекаю, коли чоловік нас вивезе, а він усе ніяк
Йому і тут нормально, а мені - ні!
Наполеон Бонапарт• 07 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
А это жлобская ментальность наших - никому ничего не скажу, а то они тоже воспользуются, а так я свои советы смогу продавать
Особенно часто такое в турбизнесе.
бизнес на то и бизнес, если человек вкладывает деньги в свое развитие или полученная им информация стоила денег ему, то абсолютно нормально это монетизировать.
а сидеть ничего не делать , и выезжать за счет того, что кто-то другой напрягся, а потом на блюде тебе бесплатно все принес - это как раз хитросделанность)
Наполеон Бонапарт• 07 сентября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
а вам мешает кто-то найти себе квартиру в том регионе, где есть работа, и переехать? капец. вы ж там не в рабстве сидите и не прикованы цепью
Регионщица• 07 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Весь єс дає житло і допомогу просто ніхто не знає.
Как бы это общедоступная информация
Достаточно уметь читать
Наполеон Бонапарт• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
ну то треба було мову вчити а не витрачати час
шукайте країну де є садочки з 3 років ( чи скільки там у вас дітям та курси мови) + підтримка на перший рік хочаб
Регионщица• 07 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Дело не в этом, а в том, что себя содержать нужно будет, а там нет работы. Первое время помогут, а что потом?
Выбирать страну с крепким социалом и хорошими программами интеграции
Норвегия, Дания
Леди_в_ночи• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Це точно. І тільки наші - ’хочеш молоко буду давати? Ні, хочу, щоб і в тебе корова здохла’. Це ж якийсь геній придумав цей анекдот про українців.
Автор, ну Ви ж не така. Скоріше всього Вам одинаково до сусідської корови, жива вона чи ні
Регионщица• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Не має ні авто, ні удальонки, ні знання мов, маю 2 малих дітей
Шукаю, куди виїхати, бо не хочу більше лишатися в Україні
Норвегия, Дания
Хороший социал, жилье
Будете посещать языковую школу
Очень сопокйные и стабильные страны
Регионщица• 07 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Там скука і роботи нема, чи це фейк?
Зато в Украине весело 🤷🏻‍♀️
автор Вумна вутка • 07 сентября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні, я хочу, щоб корова сусіда була жива і здорова. Вас цей факт дивує?
автор Вумна вутка • 07 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Зато в Украине весело 🤷🏻‍♀️
Це точно. Не виїжджають звідси тільки тому, що десь інде буде скучніше
Леди_в_ночи• 07 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
А Ви думаєте що не легше? Отакі і записочки лишали ’штоб у вас, как у нас’
Добре, якщо тільки записочки, а не розгом в квартирі, яку їм здали безкоштовно.
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
+1 смотрю много лет на индусов. Это капец - сразу видно что совершенно другой менталитет. Если один индус что то знает ’выгодное’ - работу, халяву, что угодно - сразу тянет туда всех знакомых, родственников, друзей и знакомых знакомых.

У нас такого нет и не будет.
у нас пишут нечего ехать и Киев не резиновый и заграницей мест нет и тд
Леди_в_ночи• 07 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Анекдот знаете на эту тему?
В Аду варятся 3 котла с людьми. Один из котлов накрыт крышкой с замком, остальные 2 открытые. Младший чёрт спрашивает старшего:
- А что это первый котел закрыт?
- Оооо… этих стеречь надо – это евреи, у них, если один вылезет – остальных вытащит.
– Понятно, а второй котел почему открыт?
– А там немцы, охранять их необязательно – дисциплина железная, сказали сидеть – будут сидеть.
– А в третьем котле тоже немцы?
– Там украинцы. Их охранять вообще не надо, у них если один вылезет –остальные его назад затащат!
Там еще про кацапов было, один вылезет купит водки, напоит остальных. Зачем их охранять, как они пьяные в дупель вылезут?
Бяки-козяки• 07 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Автор, здесь такое только осуждать могут, особенно если люди из ’безопасных регионов’ хотят выехать. Осуждение, насмешки, рука/лицо, другого здесь не будет. А потом здесь дружно оплакивают семью со Львова.
÷÷÷÷ то-же заметила такое, зависть, жаба, ужас какой менталитет (((
ГонУрова дівка• 07 сентября 2024
Все только про ЕС, а что на счет ОАЕ или Азии - там есть какая-то помощь беженцам?
Метелики на душі• 07 сентября 2024
Ответ дляМаю сечі
Знаю. Мама з молодшою сестрою в Норвегії, умови чудові
Не сміюсь - ржу
Регионщица• 07 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Не сміюсь - ржу
Почему?)
Леди_в_ночи• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Навпаки, радує. Ті ’мантри’, що кацапи вбивали нам у мізки протягом трьохсот років потихеньку зникают.
Маю сечі• 07 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Не сміюсь - ржу
Та на здоровʼя. Сміх продовжує життя
Бяки-козяки• 07 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ага, выехать и жить на халяву. В этом осуждение. А халупы свои сдадут, собственно что и сделали
В стране как бы война вообще-то, люди мирные гибнут каждый день и калеками стают, сегодня есть жертвы в краснополье, павлограде, жильё разрушено почти по полслтни раненых((( и так каждый божий день, какая халява??? Да, есть и сдают, и я бы сдавала.
Нервогенератор• 07 сентября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
І таке знаю не з інтернету, на жаль... Розкажу Вам ще ’кращий’ прикол: купили в Польщі 2к. квартиру, невелика, 40 кв. Потім, через рік вдалось недорого купити більшу в сусідньому будинку, перебрались туди. Спочатку думали меншу продати, а потім поразували, що зможемо пітвердити кошти на обидві, вирішили здавати. тим більше, що оренда повністю би покривала комуналку більшої. Знаю, що є проблема з орендою в українців, з вимогами, котрі ставлять до винайму, бо сама багатьом зайомим допомагала шукати житло...вирішила на свою голову написати в місцеву групу українську. І полилось оте, що лиється тут з одної пані вище))) і взагалі я - барига, котра в Польщі наживається на ’бєдних пєрєсєлєнцах, халупи пасдавала....’ і т.д.
Плюнула, здала полякам - і маю спокій