Вумна вутка• 06 сентября 2024

А ви знаєте, що насправді є купа місць, де приймають українців

Надають допомогу, житло, їжу... І це нормальні європейські країни. Але про ці місця мало хто знає.
Недавно тут створювала тему про Хорватію і біженців. Мене засміяли. А насправді ж реально є такі програми, коли господарі надають житло, їжу українцям, і отримують від держави виплати.
Просто ділюсь, що не завжди треба вірити масі.
КинДза• 06 сентября 2024
А як можна виїхати кудись в іншу країну якщо маєш вид на проживання однієї з країн?
Хачапууури• 06 сентября 2024
Є таке там, але мало місць і вони в селах, де немає роботи, транспорту
Не стесняюсь• 06 сентября 2024
Возможно, но эти места не резиновые
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Відмовитись, анулювати
Маю сечі• 06 сентября 2024
Знаю. Мама з молодшою сестрою в Норвегії, умови чудові
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Возможно, но эти места не резиновые
Це да, але ж воно є. І люди там не постійні, часто місця звільняються. Головне, шо вони є, але про це мало хто і здогадується
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Ну в кого є авто і віддалена робота, то не проблема. А таких багато
Хачапууури• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
В групах фб пишуть, хто цікавится, той знайде інформацію
Пи Пи Пилюля• 06 сентября 2024
Удалено администрацией...
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Так
Хачапууури• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
В кого є робота і авто, можуть жити в Україні, в більш безпечних місцях або іхати закордон и жити за свої, а не безкоштовно
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Мда. Ось якраз те, про що вище написала
Голова колгоспу• 06 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
+1 смотрю много лет на индусов. Это капец - сразу видно что совершенно другой менталитет. Если один индус что то знает ’выгодное’ - работу, халяву, что угодно - сразу тянет туда всех знакомых, родственников, друзей и знакомых знакомых.

У нас такого нет и не будет.
Дай подивлюся• 06 сентября 2024
Автор, здесь такое только осуждать могут, особенно если люди из ’безопасных регионов’ хотят выехать. Осуждение, насмешки, рука/лицо, другого здесь не будет. А потом здесь дружно оплакивают семью со Львова.
автор Вумна вутка • 06 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Та он вже вище розказали, що якщо є авто і віддалена робота - сиди і не рипайся
ніколи такого не було• 06 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ага, выехать и жить на халяву. В этом осуждение. А халупы свои сдадут, собственно что и сделали
Пугачиха• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Таких мало!
Нервогенератор• 06 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
навіть не оплакують.... смакують, чого лиш варта тема маньки....
Нервогенератор• 06 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
ква-ква забули дописати, нехалупщиця))))
Пугачиха• 06 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Удалено администрацией...
А ви себе до нормальних чи гівна відносите?
Дякую за відповідь (я ж нормальна, то дякую)
spart-5037• 06 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Вот забыли они спросить, что они могут и где жить. Как у нас все любят всех научить как лучше прожить.
Нервогенератор• 06 сентября 2024
бля.... знову свої шлюхеди уроди запустили(((
ніколи такого не було• 06 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Заикальница• 06 сентября 2024
Весь єс дає житло і допомогу просто ніхто не знає.
Голова колгоспу• 06 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну вот вы осуждаете, а люди многих других национальностей и стран наоборот бы радовались за своих и по их наводке так же б делали.
Нервогенератор• 06 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
Кашпо• 06 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Саме так. І, частіше за все, хазяї не готові терпіти ’нахлібників’ безкінечно довго. Через пару місяців виплат від держави їм стає мало. І ви повинні будете йти на будь-яку роботу (бо ще не знаєте мови), аби не втратити житло. Але якщо і знайдете роботу, то ніхріна на тому одному автобусі, який курсує три рази на день, ви на неї не доберетеся
Хачапууури• 06 сентября 2024
Ответ дляspart-5037
Ну так нормальні люди розуміють, що безкоштовне житло закордоном потрібно тим, хто втратив тут все.
Пи Пи Пилюля• 06 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну ось зі Львова родина не виїхала. Не здала своє помешкання. Майже всі загинули. Вам радісно від цього? Легше? Головне не на халяву пожили? А те що загинули, то таке?