Вумна вутка• 06 сентября 2024
А ви знаєте, що насправді є купа місць, де приймають українців
Надають допомогу, житло, їжу... І це нормальні європейські країни. Але про ці місця мало хто знає.
Недавно тут створювала тему про Хорватію і біженців. Мене засміяли. А насправді ж реально є такі програми, коли господарі надають житло, їжу українцям, і отримують від держави виплати.
Просто ділюсь, що не завжди треба вірити масі.
Нога на ногу• 07 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
Подруга в Іспанії в місті на березі моря. Їй з 2 дітьми 15 та 4 роки, платять за окрему квартиру з 2 спальнями і дають гроші більше 700 євро на власні витрати. З 2022 року так живуть. Ще приймають і зараз на цю програму. Я писала тут - мене обізвали брехухою
Это брехня! Ни в Хорватии, ни в Испании не дают жилье на берегу моря. В жопе мира - пожалуйста. Там морем и пахнет. Что в хорватии, что в Испании. Знаю точно! Поэтому или подруга вам врёт или вы
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Оце і є хитросракість, як правильно вище зазначили.
Потім не дивуйтеся, що місцеві будуть вас ненавидіти за те, що сіли на їхні шиї і вважаєте, що вам всі винні і так і має бути
Шо за брєд, ну господі. Місцеві (господарі) отримують за це великі гроші. Їм срати на вашу хитросракість і все інше. Це просто бізнес для них. Ну чому нас виховали з таким срачем в головах...
Кашпо• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Не знаю, чому вас так виховали
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Не знаю, чому вас так виховали
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 07 сентября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Тут стільки писали, де і як влаштуватись
Не беру США і Канаду, Англію з візами
Писали і за Австрію, Нідерланди, Норвегію
Дівчина з Данії писала всі подробиці з фото, облили гівном свої ж
Звичайно мільйони нормально влаштовані - але вони тут не напишуть, навіщо їм негатив ? В них все добре без цього
Не беру США і Канаду, Англію з візами
Нидерланды - пособие дают только первый год. Жилье найти практически нереально. В Канаде тоже нужно жить за свой счет. За Данию опять же, это ведь не город? Где они дальше смогут жить и работать? А автор писала даже не о богатых странах. Какие там программы? Четко и конкретно ничего непонятно. За что там жить и что делать дальше?
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляНога на ногу
Про житло біля моря не чула. Але в туристичному місці, в горах, це є.
Дайте подуться• 07 сентября 2024
Ответ дляНога на ногу
В Испании сам ищешь жильё, тебе дают на него деньги. Хоть на первой линии у моря, лишь бы вписался в лимит.
Шалена красуня• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Удалено администрацией...
Анекдот знаете на эту тему?
В Аду варятся 3 котла с людьми. Один из котлов накрыт крышкой с замком, остальные 2 открытые. Младший чёрт спрашивает старшего:
- А что это первый котел закрыт?
- Оооо… этих стеречь надо – это евреи, у них, если один вылезет – остальных вытащит.
– Понятно, а второй котел почему открыт?
– А там немцы, охранять их необязательно – дисциплина железная, сказали сидеть – будут сидеть.
– А в третьем котле тоже немцы?
– Там украинцы. Их охранять вообще не надо, у них если один вылезет –остальные его назад затащат!
- А что это первый котел закрыт?
– А в третьем котле тоже немцы?
Кашпо• 07 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Удалено администрацией...
Хамство - це всі ваші аргументи.
На все добре
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Анекдот знаете на эту тему?
- А что это первый котел закрыт?
– А в третьем котле тоже немцы?
- А что это первый котел закрыт?
– А в третьем котле тоже немцы?
І смішно, і сумно
Вумна вутка
• 07 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Хамство - це всі ваші аргументи.
На все добре
І вам. Вибачте, не хотіла вас образити, просто гаряча кров))
барабанщица• 07 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Нет такого, что пособие дают только первый год, пособие будете получать, пока не будете работать. Самим жилье найти практично нереально, но крышу над головой предоставляют
Мой_ужин• 07 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
навіть не оплакують.... смакують, чого лиш варта тема маньки....
Яка тема?
Птица Говоруша• 07 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Вибачте , вас треба за руку приймати, відвезти, може ще мову за вас вивчити і резюме скласти ? і розписати хто де як влаштувався ?
Всі нормально влаштувались, хто хотів- влаштувався . Ви як та качечка з лебедями
Пасхальний тролік• 07 сентября 2024
Ответ дляНога на ногу
Кому как повезло.В Австрии тоже не дают жилье,а только 300€ от керитаса на семью на жилье при предъявлении договора.А у меня бесплатно квартира в центре
ГонУрова дівка• 07 сентября 2024
А это жлобская ментальность наших - никому ничего не скажу, а то они тоже воспользуются, а так я свои советы смогу продавать
Особенно часто такое в турбизнесе.
Дайте подуться• 07 сентября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А що за програма?
Меня уже обвинили во лжи. У всех свой опыт и каждый будет доказывать своё🤷♀️
ніколи такого не було• 07 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
ніколи такого не було• 07 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Я ж и говорю - да, они б тоже посдавали если б была возможность втридорога, только б не осуждали сдавших, а сдавшие научили б остальных как сделать чтоб выгоду получить
С чего вы взяли? У них просто таких нет. Которые своих же закопали
Нервогенератор• 07 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
ніколи такого не було• 07 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 07 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 07 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Не має ні авто, ні удальонки, ні знання мов, маю 2 малих дітей
Шукаю, куди виїхати, бо не хочу більше лишатися в Україні
вибачаюся дуже , а ви за два роки що йде війна не могли вивчити хоча б одну мову?!!!
Ответ дляНога на ногу
Зате в Італії дають.
Я в шоці з однієї дами.
Яка поїхала в Мілан з 2 дітьми, прожила пів року в готелі і….завагітніла.
Зараз на березі моря дають житло, але далеко від мілану
Я в шоці з однієї дами.
Птица Говоруша• 07 сентября 2024
Ответ дляА.р.і
Зате в Італії дають.
Я в шоці з однієї дами.
А чого в шоці ? В Мілані заборонено вагітніти ?
Це природній процес