ТрамвайGirl• 07 сентября 2024

Кто собирал студентов заграницу?

Помогите пожалуйста составить список необходимых вещей для начала самостоятельной жизни)
Тень льва• 07 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Ну переслати, довезти потім
Пересилка Новою поштою або прямим автобусом в Варшаву пустого рюкзака і пару пласких речей мені обійшлась в 700 грн. Обнаково що автобусом, що НП.
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Найти магазини у місті -це проблема? Це можна зробити навіть заздалегідь і купити з доставкою.
Вы когда-нибудь селились в общагу за границей? Или у вас теоретические знания?
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Вам підходить люба подушка з любого магазину? Перша яка буде продаватись?
В иагазині не одна подушка)))
Работать надо• 07 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Це елементарне і очевидне зазвичай можна спокійно купити в місцевих магазинах.
Можна, звісно. Але навіщо купувати, якщо воно вже є?
Тень льва• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
В иагазині не одна подушка)))
Але потрібної немає
В Києві з цим було простіше, бо знали де купити.
В Юску не підійшли і тут.

Можливо ви спите на любих. Ми балувані. У кожного своя не така як у інших в родині. Це сон, активність потім. Якщо не виспався через подушку - весь день пропав. Тому саме для нас це важливо.
Тень льва• 07 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Купити постіль, ковдру, подушку, посуд, рушники, інші дрібниці - це досить велика сума. Не у всіх вона є. Та й потім куди те все діти, якщо дитина не збирається лишатись в тому місті надалі? Якщо навчання 3 роки всього
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Але потрібної немає
В Юску не підійшли і тут.

В мене 4 подушки. Не сплю на любих. Але у Варшаві можна знайти на любий смак. Юск не підходить є інші магазини. Але якщо у вас якась особлива що ніде не має)) то звичайно що везти з собою. Тут без варіантів))
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Моя вообще только на семестр поехала, 4 месяца. Что потом с этим всем барахлом делать?
Салт• 07 сентября 2024
Автор, ліки. Це те, що не завжди можна купити (і частіше буде дорожче).
Від алергії щось обов´язково, бо тут воно може бути за рецептом.
Тень льва• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Потрібно знайти ті магазини. На це потрібен час. Про це мова.
Я відповідала на коментар що поїхав в юск і все купив за годину
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Інтернет чудово працює. При бажанні все замовляється менш ніж за годину навіть доставляється вчасно. Але є такі люди яеі драму зі всього роблять))
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляСалт
+1000 за ліки.
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну жити значить без постілі і рушиників))
Мафиозная• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
По перше потрібно знати яка країна.
Гуртожиток чи квартира. Що є в житлі - ковдра, подушка, покривало можуть бути. Кухонне приладдя теж і інше.

Мій їхав з одягом. Все. Інше купував на місці. Правда подушку було знайти найважче) Варшава.
Там немає Ікеї?
Ваша прЭлесть• 07 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
А в чому проблема потім доповнити те, чого не вистачає?
Ну не мала ж все дитинка
Люди хотят сэкономить. Если дома есть всё , то почему бы и не отвезти, если машиной едут, например.
Ваша прЭлесть• 07 сентября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Честно - все знакомые с такими студентами именно так и делают.
А я чувствую себя недомамкой)
А как ехать будет? Если есть место, то дайте что-то, а себе новое купите
Оч@ров@Шк@• 07 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Угу. Подушку на холобайбере и одеяло на силиконе ?
А що поганого у холофайбері? У мене син астматик, йому не можна вовну/пух, наприклад. Нічого, 20 років з силіконом, політ нормальний. Чи ви ті перини з гуртожитку плануєте у спадок онукам передавати?
Реально, люди загоняються з якихось дрібниць. Он, купив собі ще одну весною, 5фунтів та подушка в ікеї коштувала. Нафіга з України щось пхати?
Коренная киевлянка• 07 сентября 2024
Я б рекомендувала взяти 2 комплекти постільної білизни з України, це буде набагато дешевше. В Ярославі можна купити умовно за 1-2 тис грн, а тут набори окремо простирадло, окремо підковдра з наволочками десь 4000 грн будуть і ще спробуй знайти нормальне.
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
У нас этот вопрос решился проще, собирались везти постель, но общага предложила купить у них комплект подушка+одеяло+постельное белье+полотенце за 57 евро. Это дешевле, чем переть из Украины, повезет ли домой, решит сама. Второй комплект покупать не будет, в общаге есть лаундромат, где можно постирать и сразу высушить. Просто удобно, что постель была сразу, вопрос посуды порешали позже
Большой секретик• 07 сентября 2024
Ответ дляТень льва
По перше потрібно знати яка країна.

Jysk - там всегда нормальный выбор подушек на любой вкус в любой стране
Пожарник• 07 сентября 2024
Автор,я ещё только буду собирать через время - начну с лекарства,термос,сушку для обуви(что вставляется в саму обувь),
Анонимушка• 07 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
То хай везуть!
Проблема в тому, що маман не знає, зо буде потрібен її дитині
Г@Л@В@ломка• 07 сентября 2024
У нас так: улюблений плед та постіль, ліки, улюблені ложка виделка лопатки , всякі підсвітки рджиби и тд, вдома було багато, рушники бамбукові, шлепки, плавки (для озера, аквапарку), улюблена книжка і мяка іграшка)) посуд купували там, але сковорідка коштувала космічних грошей, краще б привезли з дому. вішалок треба багато, маленьку праску з дому взяли. Крім великого чемодану згодився маленький, стає під ліжко чи в шкаф, там всяке демисезонне. згадаю що ще, допишу
Тень льва• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Може комусь повезло більше
Матрас чекали 10 робочих днів (склад в 2 км від квартири)
Набори посуду з Юска тиждень
Постільне не дочекались, плюнули через розетку замовили. Вийшло швидше.
Зараз все скажу• 07 сентября 2024
подруга покупала редмонд мультикухню(там и сковородка есть в комплекте), блендер кенвуд с насадками , там типа это все дороже и капсульную кофеварку ,постель и передавала бусом в нидерланды
Пожарник• 07 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
+++
Донька на 300 доларів повністю кімнату обставила, ще 30 доларів за доставку. Ще й купа задоволення, коли все вибирала.
Прям уявляю, як би всякі нічнички, пледики, подушки, вазочки і дзеркала з України перлися...
І один аерфраєр за 50 доларів замінює всі каструлі та сковорідки з мультиварками разом взяті.
аерфраєр что это?
Пожарник• 07 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Автор, я бы вам посоветовала ребенку мультиварку купить, а не кастрюлю. в ней можно все - и жарить, и варить, и печь
Какую именно, подскажите пожалуйста? здесь её брать или там?
Міс Всесвіт• 07 сентября 2024
Ответ дляПожарник
посмотрите цены на европейских сайтах. обычно в Европе такие же цены на технику, как в Украине, если не дешевле. Возьмите по своему кошельку. У мен\я такая была. очень классная Мультиварка Moulinex CE501134 . Только берите мультиварку-скороварку, это обязательно.
Краля-Галя• 07 сентября 2024
Я свою в прошлом году собирала, список был на 2 страницы, что положить. ))
Автор, все индивидуально.
Где будет жить, как/чем ехать.
То есть можно максимально взять с собой, если едете машиной. Или купить всё на месте, если едет сам с тремя пересадками.
Пожарник• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Как?если ребенок вот сейчас приехал то он же ест каждый день и ему сразу нужна посуда,где именно Вы приобрели?