Вишневий цвіт• 07 сентября 2024

Геморой удалять боюсь. Долго заживает? Подскажите

Веккy• 07 сентября 2024
ГемоРРой пишется так )))
Капитанша• 07 сентября 2024
А якщо не видалять, то він сам кудись дінеться, думаєте?
Чим більш рання стадія, ти потім швидше заживає.
Вам яку поставили?
автор Вишневий цвіт • 07 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Вам яку поставили?
Мені ще не поставили,але знаю що є(
Капитанша• 07 сентября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Мені ще не поставили,але знаю що є(
Якщо є, то нікуди не дінеться, тільки буде збільшуватись.
Оті всі свічки, детралєкс - то все тільки підтримуючі препарати, ними не вилікуєте.
Чим раніше зробити, ти швидше все залишиться позаду і поверненесь до звичайного життя.
І чим менша стадія, тим швидше заживає.

Іще важливо - стреси прибрати. Бо він міг з´явитися від них. Побільше хороших емоцій.
Русланка з гілки• 07 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
І чим менша стадія, тим швидше заживає.

Моему больше 20 лет, гордится нечем конечно же, но не все так однозначно, разные стадии есть, мне пока достаточно при обострении музей и свечей, про операцию не задумываюсь т.к. отзывы в интернете пугают, не хочется на себе проверять как оно каждые несколько лет жопку резать.
Куратор дебошей• 07 сентября 2024
Робила латексне лігування одного вузлика 1-2 стадії, не боляче, трохи неприємно, за 10 днів вже і забула що щось було.
Молчавочка• 07 сентября 2024
Автор, а як часто у вас загострення? Я зі своїм майже 15 років живу, десь раз в 1,5 роки дає про себе знати. От недавно був і були думки йти на операцію, але не наважуюся
автор Вишневий цвіт • 07 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
І чим менша стадія, тим швидше заживає.

От я помітила. Коли стрес сильний або молочного чогось напʼюся,наїмся то капець. Загострення(
Пік Антна• 07 сентября 2024
Автор, все зависит от стадии. Но в любом случае надо найти хорошего врача. Ошибка будет очень дорого стоить. Очень многие сейчас злоупотребляют лазером и орудуют ним там, где он вообще не уместен, тем самым усугубляя ситуацию, а не исправляя ее. Почитайте в инсте проктолог Анастасия Пристая, у нее много информации о эту тему.
Vaslek• 07 сентября 2024
Моя свекровь заработала геморрой при родах. Всю жизнь с ним прожила и умерла в 94 года. По старости. Делала свечи из масла, картофеля и сама так лечилась. Свечи мы ей покупали, но те, что она сама делала ей тоже помогали