Коплю на груди• 07 сентября 2024
Як довго тримається ботокс?
Дівчата, хелп) чи є тут нормальні косметологи, до вас питання)
Півтора місяці назад зробила ботокс лоба і міжбрівки. Проблема була саме в міжбрівці, але заодно зробили і лоб.
Міжбрівка - було дві сильних зморшки, після ботокс вони зникли, АЛЕ на місці однієї залишився ’залом’, косметолог порадила заповнити цей залом філером, щоб було все ідеально, я відмовилась.
Пройшло півтора місяці, на місці залому знову зморшка, при чому нормальна така. Пішла до косметолога, вона сказала, що через те, що не заповнили філером, так мало протримався ботокс в цьому місці. Радить знову ботокс і філер.
Питання, чи треба мені змінювати косметолога? ) бо в знайомих дівчат ботокс тримається 4-6 місяці, в мене тільки 1,5 (
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 сентября 2024
Все правильно вона каже, я не косметолог, але всі мої знайомі, які мали залом, мають і філер і ботокс, все тримається добре
Коплю на груди
• 07 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зрозуміла, дякую)))
Анонимарик• 07 сентября 2024
Вона вам добре порадила. В мене з філером тримався майже рік. Без філера ботокс тримався до 3 місяців. Тепер роблю чоло і міжбровку тільки з філером.
Барвіночка• 07 сентября 2024
Косметолог говорит бред. Колю ботокс 10 лет. Тоже проблема межбровка, ее одну не колят действительно, это не результативно, колят вместе с лбом. Филлером не заполняю после ботокса, пару раз делала, мне не нравится такой гладкий лоб в 45+ и эффект держится также месяцев 4-6. Вам просто вкололи, наверное не диспорт или ботокс чистый, а корейского производителя, Наботу, как вариант, именно он держится очень мало.
Барвіночка• 07 сентября 2024
Ботоксом обездвиживаются мышцы, глубина морщины проходит, остается, как просто линия, еле заметная. Филлер заполняет эту линию и как ластик стирает ее.
Коплю на груди
• 07 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Якщо я правильно пам´ятаю, то препарат Ботулакс
Барвіночка• 07 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Хороший препарат.