Твоя подружайка• 08 сентября 2024
Книги з віконцями- яку варто купити? 2+.. яка була вашою улюбленою
Der_Natali• 08 сентября 2024
На 2,5 роки подарували Різдво на Великому дереві. То любов .Доньці 5 років і вона до сих пір її просить почитати інколи
ЖаннаНеАгузарова• 08 сентября 2024
Первой было ’день народження білочки’ , потом вимельбухи всякие с окошком и ’різдво на великому дереві ’как в ыше кидали и ’кто поцупив шапку санти’
Der_Natali• 08 сентября 2024
Ответ дляSo_so
И у нас так. А есть у Вас детектив-принцесса Эклер? Тоже с окошками. Дочка её любит.
Ні,у доньки немає .Але дарувала таку племінниці .Теж в захваті
Трахтибидох• 08 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Вот такую посмотрите
ще цього ж автора «День Народження Білочки»
Твоя подружайка
• 08 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Дякую вам дівчата