Пекельнi Борошна• 08 сентября 2024
Яка краса! Свекруха вигнала мене з дому.
Сказала щоб ноги моєї не було у неї в дворі.
Сиджу, пью каву , на порадниці триндю замість того щоб їхати до неї в село на ДН.
Чоловік поїхав сам.
Ржу в голос що поїхав без подарунка ( мама ж і так рада бачити синочка)
Всі роки я готувала подарунки, допомагала по столу, на городі, прибрати.
Я тільки почала отримувати задоволення що мені тепер не треба ввічливо вислуховувати яка я не така мати, жінка, хазяйка.
Маю щиру надію що вона не надумає миритись
Чоловік поїхав сам.
Гжегож Бженчишчикевич• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Він свиня. До мами без подарунка , так
І ще трошки не зрозуміла як він мав зі мною розібратись?
Мене вигнали за хамство сина. А він такий же батько і відповідальний як і я.
Просто він син і йому прощається, а я невістка, в горлі кістка
Автор,вони вам чужі люди.Я з своїми покійними свекрами спілкувалася двічі на рік.Раз я їх вітала з д.н,а раз вони мене.В них є свій син,а в мене свої батьки.Ви дуже довго близько перетиналися,нащо?В вас своє життя,робота,справи,своя сімʼя.А подарунки то взагалі не ваша справа,не беріть на себе багато ніколи.Син візьме 100 д і привітає маму з букетом,то ж не дитина і так само допоможе.
лаМпочка• 08 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
На самом деле мало поводов для смеха.Муж ваш от яблоньки недалеко упал.
Слышала выражение яблочко от яблоньки недалеко яб...лось)
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляKira2022
Ну вообще его просто надо было нормально воспитывать.
Так я ж сто разів написала що я винна! За що покорно несу кару
Малинка• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ви не повірите?
Річ в її онукові, нашому синові.
Вона його діставала, він її послав ( підліток)
І мене і онука вигнали з родового поместья.
Тільки чоловікові можна туди
Річ в її онукові, нашому синові.
Тільки чоловікові можна туди
Ну так не езжайте туда ) а ещё пожелайте прилёта туда , чтобы вместе со свекровью )
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ви не повірите?
Річ в її онукові, нашому синові.
Тільки чоловікові можна туди
Річ в її онукові, нашому синові.
Тільки чоловікові можна туди
Так, а сина чого не вигнала ? Він свою дитину такою виховав ! Чи він не приймає участі в вихованні дітей ?
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляШалена невинність
Цікаво, якою ви будете свекрухою або тещею
Не треба просто намагатися виховувати чужих дітей - невістка або зять чужі люди, до них не може були ніяких претензій, це чужа сімʼя !
Треба любити і виховувати своїх дітей так, аби вони самі вибирали собі пару і будували свою родину самі, без мамо … з будь-якої сторони.
Шалена невинність• 08 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
А чому тоді жити залишились у мами, якщо такі самостійні?
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляШалена невинність
Хто залишився ? Автор була у гостях, я так зрозуміла ….
Не можна жити з батьками, дорослі аби мати секс - велкам на власні квадратні метри, або орендовані, але точно не у матері за стіною !
Всі повинні жити окремо, от тоді і будуть раді один одному )
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Історія про це замовчує.
Я чоловікові задавала питання а чому тебе не вигнали з дому.
Він каже ну так. Мамо сказала що це я так виховувала сина
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Історія про це замовчує.
Автор, будьте розумніше за них - не згадуйте свекруху взагалі, якщо там «Імєніє» і рахують, що можуть спокійно виганяти родичів, то вам просто зробили подарунок - вивільнили час на себе, на свою родину )))
А чоловік, звісно, має їздити до матері - це приклад і для вашого сина, якою б не була, а все ж таки матір - треба любити і допомагати !
А ви їй нічого не винні, ви просто партнер її сина.
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляШалена невинність
Ми ніколи не жили у свекрухи, просто на вихідних в гості їздили
Ваша прЭлесть• 08 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
І жОну вибрав по маминій подобі
Ваша прЭлесть• 08 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Оце недільні страсті!
Вона що,вже бухнула?
Хто, автор? Навряд, то, скоріш, вроджене
Малинка• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
А ми в неї і не жили ніколи.
Відбували повинність на вихідних на городі.
И специально поссорились , чтобы не отбивать? )
Так надо было с милой улыбкой перегадить огород )
Малинка• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я реально класна людина.
Я легка на підйом, я працюю і ефективна, займаюсь спортом, я на магаюсьтрухатись сину показувати світ, розвиток
При цьому я намагалась утримувати рівновагу з свекрушчиною думкою
Що місце жінки слугувати чоловікові і його батькам.
Про що мені розказували при кожній зустрічі
Я не люблю скандалів, мені легше пару годин перетерпіти брєдні.
А надо было вам слать свекровь, а не сыну )
Дівчина Бобула• 08 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Так свекруха права
Звичайно, це ж порадниця))
Мою син з чемоданом викидав, бо зупинилася в його кімнаті і молитви до 12 ночі читала вголос. Вдарилася в мусульманство, хоча все життя була християнкою. Син просив, просив її, просив, вона його ігнорувала, після тижня такого сусідства, схопив викидати чемодан. Вона тепер теж всім розповідає як я його виховала
Нарешті у вас очі відкрились на свекруху. Це прєлесно, не будете вислуховувати вічне ниття, болячки, син впорається.
Я лиш уявляю, як та бабуся його дістала тою критикою та повчанням бо просто так онуки це не роблять, вони бабусь обожнюють.
Насолоджуйтесь спокійним життям без лишньої суєти.
Малинка• 08 сентября 2024
Автор, слать свекровь надо было лично вам и гораздо раньше.
И муж ваш маменькин сынок. Нафига вам это чмо? Пускай со своей мамой сам общается
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляМалинка
Я ні з ким не сорилась. Мені на словах передали щоб ноги моєї у неї вдома не було
Нашли в капусте• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Не знаю не знаю. Вона ласа до подарунків.
Та деньги он ей подарит, ..вот что вы ей выбирали в подарки?
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляМалинка
Тю, чоловік прикольний.
Тим паче що після скандалу тепер тільки ’ по ділу’ в село їздить.
Бо ж він не може окремо від сім´ї всі вихідні проводити
Малинка• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Тю, чоловік прикольний.
А почему бы ему тоже не поссориться со свекровью и не ездить в село? )
Жинси на дитину• 08 сентября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Додам до свого коменту один з маоазмів моєї свекруні. Коли ще жили разом, я купила упаковку грунту для квітів. Частину використала, а частину засунула на балконі під ліжко (на цьому балконі зберігались взимку овочі: картопля, капуста і т.д.). Вона влітку любила спати на тому ліжку. Побачила вона пів мішка тої землі і вирішила, що то я на кладовищі набрала, щоб її з світу звести. Бляха ПІВ МІШКА.
Я 😂😂😂хотя история не смешная. Но не могу😂
Жинси на дитину• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так. Просто раніше це була трошки и неусвідомлена радість
( Чому душі моїй так весело?)
А це чоловік поїхав, такий чудовий недільний день.
І я усвідомила який цей кайф
( Чому душі моїй так весело?)
І я усвідомила який цей кайф
Я вас поздравляю от души! Наконец-то подумать есть время и на себя его потратить. Кайфуйте!
Мама Никитки-2• 08 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Трешова сімейка, онук посилає бабцю де отримує за це не догану, а заохочення від матусі(автора теми), чоловік авторки - тормоз( так вона його сама характеризує), але чомусь від цієї тряпки народжує і продовжує жити з ним. Питання хто з них винен?)))
А як у вас корелюються вислови «тормоз» і «тряпка»?
Чи то ви власного чоловіка щас описали? Тоді прийміть щирі співчуття
Мама Никитки-2• 08 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Ну може хтось сина за торти любить.
Я - ні! Я просто за те, що він мій син. Все!
Мені достатньо просто візиту.
Тому, не розумію сарказму про торти. Мені якось по фіг на це.
Мені достатньо просто візиту.
Так то не сарказм. Сум і жаль. Їхати на ДН до мами і навіть 3 квітки не купити…. Звичайна повага, ні?
Мама Никитки-2• 08 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Только внука надо было выгнать. Но может там есть нюансы, например, мать начала защищать сына, потому выгнали и ее 🤷🏻♀️
Завжди задаюсь питанням, а шо, є люди, які не захищають своїх дітей.
І мова іде не про розмови за лаштунками власної домівки. Мої діти чітко знають, що я завжди буду на їхньому боці, навіть якщо дома влаштую їм торнадову головомийку. Но то буде дома, і частіше сам на сам. А не показово, бо щолюдискажуть
Пекельнi Борошна
• 08 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Дуже вірно! Я ніколи не влаштовую показових шоу.
Ні з сином, ні з чоловіком.
Тільки вдома за зачининеми дверима
Ні з сином, ні з чоловіком.
Тільки вдома за зачининеми дверима