Пекельнi Борошна• 08 сентября 2024

Яка краса! Свекруха вигнала мене з дому.

Сказала щоб ноги моєї не було у неї в дворі.
Сиджу, пью каву , на порадниці триндю замість того щоб їхати до неї в село на ДН.
Чоловік поїхав сам.
Ржу в голос що поїхав без подарунка ( мама ж і так рада бачити синочка)
Всі роки я готувала подарунки, допомагала по столу, на городі, прибрати.
Я тільки почала отримувати задоволення що мені тепер не треба ввічливо вислуховувати яка я не така мати, жінка, хазяйка.
Маю щиру надію що вона не надумає миритись
Янка-угомонись• 08 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ого 😦.якщо чоловік «тормоз»то хто тоді ви?
Перемикач тормоза

Пописанная парта• 08 сентября 2024
О, я така ж сволота . За 7 років стільки натерпілась. Бувало таке що по пів року і більше не спілкувались, це були найкращі часи. Цього разу здуру я вирішила, що вона змінилась,аж надто все непогано було, взяли з собою на відпочинок вперше. Вже на другий день я була проклята за те, що не хотіли весь час проводити з ними, і як вони хочуть, хоча відразу попередили, що так не буде. Цього разу навіть чоловік мав,що більш не хоче, щоб ми спілкувались, бо все це потім з двох сторін на його голову сиплеться. Доречі зі своїм улюбленим синочкою вона теж через мене тепер майже не спілкується. Бачу що і чоловік не дуже страждає. Не дай бог таких кончених свекрух
Янка-угомонись• 08 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Автор, будьте розумніше за них - не згадуйте свекруху взагалі, якщо там «Імєніє» і рахують, що можуть спокійно виганяти родичів, то вам просто зробили подарунок - вивільнили час на себе, на свою родину )))

А чоловік, звісно, має їздити до матері - це приклад і для вашого сина, якою б не була, а все ж таки матір - треба любити і допомагати !
А ви їй нічого не винні, ви просто партнер її сина.
Мене наприклад не виганяли, і наголошували, що саме не виганяють, але волали так на мене матами, що я сама ’вигналась’ і більше туди не ногою.
Пописанная парта• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я реально класна людина.
Я легка на підйом, я працюю і ефективна, займаюсь спортом, я на магаюсьтрухатись сину показувати світ, розвиток
При цьому я намагалась утримувати рівновагу з свекрушчиною думкою
Що місце жінки слугувати чоловікові і його батькам.
Про що мені розказували при кожній зустрічі
Я не люблю скандалів, мені легше пару годин перетерпіти брєдні.
Ото і я така дурна. Хоча так жалкую, що в свій час не в сказала, що думаю. Але вперше таки написала , хоч і занадто коректно як для неї, вона такого не заслуговує. Так вона через пів хвилини те повідомлення моєму чоловіку скинула. Навіщо, думала я не скажу чи що. Я теж завжди мовчала , ко речі в моїй квартирі приходила переставляла, коли розповідала, що я минулі нігті на ногах не зрізаю і не та його одягаю (сині 35 років!!). Але найбільшою похвалою було, коли вона чоловіку сказала, що я це її кара за першу невістку, яку вона тупо здерла і розбила їх сім´ю, хоча дівчина там дуже терпляча була
Невісточка ж• 08 сентября 2024
Це про наших свекрух 👍
Невісточка ж• 08 сентября 2024
Аааа нік 🤣😂
Стефанія• 08 сентября 2024
В сварці не буває виною одна сторона.

Света С Приветом• 08 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я знаю свого чоловіка. Це тормоз рідкісний.
Він же до цього казав нащо ти купуєш ті квіти, торт.
Нам мама і так рада
От тут ржу як коняка
Малинка• 09 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
Не только в Украине. Я живу сейчас в другой стране. К соседям приезжает мать мужа , общаться с внуками. Постоянно слышу как она ругает невестку , что та меркантильная и вышла замуж за её сына только из-за денег и чтобы получить швейцарское гражданство. При этом мужик не работает , сидит с ребёнком и получет соцпомощь, а пашет его жена ) . Другая соседка жалуется на зятя.
А в Швейцарии невестка не пробовала свекрови запрет на приближение выписать к себе? )
И.О. человека• 09 сентября 2024
Ответ дляМалинка
Не пробовала. Тут скорей её из дома выгонят и ребёнка заберут, потому что и муж и свекровь швейцарцы и имеют связи и деньги. А она иностранка. И быстро всё потеряет.