Та_шо_ж_таке• 08 сентября 2024

Ланцети для глюкометра, які?

Підкажіть, які ланцети підходять під такий глюкометр? Тільки цього виробника чи можуть і інші
ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2024
Ланцет - это то, чем прокалывают палец. То есть любые подойдут. Если вы о тест - полосках, то должны быть с аналогичным названием
ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2024
Вот такие
Салт• 08 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви точно користувалися глюкометром? те, чим проколюють палець вставляється в ручку, яка цим ланцетом пробиває палець. Тому ланцет має бути сумісним з конструкцією ручки
Може, перехідник і стандартизований, а може і ні
МинерАлочка• 08 сентября 2024
Ответ дляСалт
В ручках обычные ланцеты, в абсолютном большинстве. Они стандартные.
ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2024
Ответ дляСалт
Саме так. Автор питає про глюкометр. З глюкомеитром можна використовувати будь - який проколювач, й навіть просто ланцет, також будь - який
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
я так розумію вони вставляються у апарат і можуть відрізнятись розміром, щом підійшли
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вот такие
це тест-смужки, потрібні ще ланцети, які підійдуть
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляСалт
ні, юя не користуюсь глюкометром тому і запитую у тих, хто користується. А купити потрібно для мами. Питання в тому, чи підійдуть будь-яки в такий апарат чи потрібно шукати саме цієї фірми
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
дякую за відповідь, саме це цікавило
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую
МинерАлочка• 08 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
дякую за відповідь, саме це цікавило
Вот моя ручка, вот в нем ланцет. В аптеке беру то, что подешевле, потому что это расходник, подходят все, от китайских, до бренда написанного на ручке
автор Та_шо_ж_таке • 08 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Дуже вдячна за вичерпну відповідь, тепер ясно, буду шукати подешевше
Дякую, здоров’я та мирного неба