БезВзяток• 08 сентября 2024
Розсудіть нас з сестрою
Суть ситуації:
В мене є двоюрідна сестра, з якою я тісно спілкуюся. Людина не сама проста в спілкуванні, але я часто закриваю очі і вуха на її приколи. Вона розлучена, 48 років, працює на низько оплачуваній роботі, дочка в Німеччині, тобто радості в житті небагато. В неї в жовтні день народження, і я вирішила її порадувати і кудись звозити, щоб вона трохи розвіялися. Вибрала Італію і вирішила, що поїдемо я з сином і дочкою чоловіка від першого шлюбу і вона на осінні канікули в школі. Я вже купила квитки і все забронювала. І тут тиждень назад вона пише і каже, що до неї хоче приїхати її, я навіть не знаю як його назвати, хахаль можна сказати. Він іноземець, і ще й двоюрідний брат мого колишнього чоловіка, тобто троюрідний дядько мого, я його бачила пару раз в житті. В один з приїздів до нас і гості в Україну, поки я ще була заміжня за першим чоловіком, він замутив з мою сестрою, це було років 5 назад, потім перед ковідом він ще раз вже до неї приїжджав. В ковід і війну він не їздив, наче звав її до себе, але далі запрошень це не доходило. З грошима в нього теж не дуже. І тут він виявив бажання приїхати до нас зі всіма побачитися. Я була не проти, але як виявилося мому теперішньому чоловіку це не сподобалося, що він з нами відпочивати їздити не може, але приїде лівий чувак, хоч наче і до сестри і ще родич мого сина. Мені звичайно стосунки з чоловіком важливіші, ніж стосунки з троюрідним дядьком свого сина, і я написала йому, що чоловіку ця ситуація неприємна, і напевно це все таки не ок, якщо він до нас приєднається. Я написала,що він може приїхати в Румунію коли ми будемо їхати назад і я буду рада з ним побачитися і він зможе провести час з мою сестрою. До слова, він би скоріше нікуди не їхав, бо йому дорого і довго летіти, але я бачила, що мому чоловіку неприємно, що мені ок з ним відпочивати, тому і написала йому. Він прочитав але нічого не відповів. Зранку я написала це сестрі, і тут почався просто потік повідомлень, що як я чи мій чоловік могли забороняти йому їхати до нас, поливися потік гімна, на мого чоловіка, що він мені важливіший за сестру, що як я могла таке написати, що той чоловік їй стільки допомагав, гроші раніше висилав, а я так поступила, що їй все зрозуміло і вона нікуди не їде. Розсудіть, хіба я не мала права поставити вище почуття свого чоловіка ніж почуття чужого, і справді так образила сестру? Ох я і накатала простирадло...
Отжигающая• 08 сентября 2024
Не автор, не смогла осилить. Вы все время с мысли на мысль скачете, не читабельно
Лиса Патрикевна• 08 сентября 2024
Я за щастя сестри) хай би зустрілися. Не в вашому же номері жив би він
Пупуговка• 08 сентября 2024
Слушайте, ну, это действительно странно, что вы влезли в отношения сестры и этого мужика. Кто вам дал на это право? Вы могли поговорить с сестрой, а она уже выбрала бы варианты донести эту информацию или нет. Вы каким боком ко всему этому?
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Может и так, но так это родственник моего бывшего мужа, я решила, что будет ок написать, что моему мужу эта идея не понравилась.
Синиця у спідниці• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Я так понимаю у вас с ним был секс
Штора с кисточкой• 08 сентября 2024
э....если бы я была на вашем месте, я просто написала бы, что он может снять себе жилье в городе, где вы будете отдыхать, и сестра можрт некоторое время не ночевать дома).
а вы пригласите его на какой нибудь семейный ужин.
если он собирался жить ОТДЕЛЬНО за свой счет, вы поступ ли мегастранно.
если он собрался жить с ыами за ваш счет в жилте, которое арендовал ваш муж, то об этом не может быть речи.
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну я теж за щастя сестри, але не в ущєрб стосункам в своїй сім´ї. Мій чоловік хотів би з нами поїхати звичайно, тим паче що вже п´ять років він ніде не відпочивав. І йому стало неприємно, що я і його дочка будуть відпочивати з лівим мужиком. Нам би там прийшлося бути разом.
Где тут 0?• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну ви самі заварили цю кашу
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Воно б так не було. Сестра б таскала його всюди з нами.
Лиса Патрикевна• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ви зара з дурної на здорову голову перекидуєте. До чого тут ваш чоловік? Це справа вашої сестри. Він до неї їде, не до вас.
Купа чоловіків не тільки відпочиває, а й живе закордоном, їм ваш чоловік теж буде забороняти так жити?
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Аргумент мого чоловіка був в тому, що за п´ять років він хотів оплатити сестрі квитки в якусь європейську країну і самому приїхати, а тепер коли я все купила і організувала, він намалювався. І і чомусь він правий
Морская свинка• 08 сентября 2024
Сестра права. Взагалі неясно чому ви того чоловіка до себе приплели, коли у вас є муж ваш. То їх стосунки (сестри та того іноземця). Навпаки б пішли сестрі назустріч.
В вас мабудь від грошей поїхав кришка і ні з ким не рахується навіть з близькою людиною, своєю сестрою.
Кружите меня,кружите• 08 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Як ви зрозуміли написане😵💫хто кому брат, хто кому чоловік хто кому дядько хто кому хахль
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Хтось дочитав до кінця?😅
Ну постарайтеся дочитати)
Лиса Патрикевна• 08 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
То дядько через три звезди сина автора
Ряженка• 08 сентября 2024
Я не зовсім зрозуміла, цей чоловік з вами мав жити? Якщо ні, то трохи дивна реакція вашого чоловіка на хахаля сестри. Це її справа з ким зустрічатись. І про те, що він також хотів би відпочити, то до цієї ситуації іноземець абсолютно не має стосунку. І так, з вашого боку також дивно писати людині,яка взагалі не до вас їде, щоб не приїжджав, бо вашому чоловіку щось не ок.
Тримаю свічку• 08 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Хтось дочитав до кінця?😅
Так. А в чому конкретно проблема дочитати текст на 1 хв?
Кружите меня,кружите• 08 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
То дядько через три звезди сина автора
А сестра до чого? Він її хахль?
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Так получилося, що це двоюрідний брат мого колишнього чоловіка, тому і хахаль сестри і дядько мого сина
Лиса Патрикевна• 08 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А сестра до чого? Він її хахль?
Так)
Ms. Любмая жена• 08 сентября 2024
У вашого чоловіка проблеми із самооцінкою, а у вас - з особистим простором. До чого тут залицяльник сестри? Це її життя. Якщо, припустимо, вони одружаться, то що? Припините спілкування, бо чоловік так сказав? Чи як?
Простецкая• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Вы зачем оправдываетесь?! Вы платите за отдых и сами выбираете его формат. Те, кому он не нравится, выбирают другой и сами оплачивают. А то классно пристроилась сестра: ее везут, ей бронируют, оплачивают, а она еще и левого чувака пригласила, ноет и грязь льет. Вам делать нечего? Отдыхайте с детьми!
Добрая свекровь• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Хай сестра сама їде, куди хоче і з ким хоче. Вона з ним пізніше зустрітись не може?
Где тут 0?• 08 сентября 2024
Замість сестри впишіть вашого чоловіка і їдьте своєю сімʼєю і не треба гратися в Робін гуда - хочу їй добра бла-бла-бла .
Кружите меня,кружите• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Це все одна людина?
БезВзяток
• 08 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Він не виїзний як і всі наші чоловіки...