Всіх підсаджую• 08 сентября 2024
Баклажани консервовані, так має бути?
Передали нам овочі і баклажани засолені, дивлюсь на банку і здається що так не має бути? Здається треба викинути? І кришку підняло
Всіх підсаджую
• 08 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Це кришка пластик?
Так, це не на тривале тримання. А соління щоб зараз їсти
Железобетон• 08 сентября 2024
Ви зберігали в холодильнику? Вони квашені. В холодильнику можуть зберігатися
ГугелП@лАмался• 08 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
То треба холод.
Бадабум• 08 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Блін.. ото я гоню.. Дякую дівчата
Небось свекровь передала?
Всіх підсаджую
• 08 сентября 2024
Ответ дляБадабум
Небось свекровь передала?
Ні, мама)) просто я в своєму житті нічого не консервую..
Банан-барабан• 08 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Так це не консервація, а соління.
Як вам вище писали - холод
13чудоСВЕТА• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Никогда не ела квашеные баклажаны.Они вкусные?
На любітєля.
Моя мама квасила фаршировані баклажани, так їх їсиш і вони прямо газовані
Всіх підсаджую
• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Взагалі смачні.. я і в магазинах зимою купую засолені чи які вони таи в пластикових контейнерах
13чудоСВЕТА• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Я, наприклад люблю все квашене, капусту, помідори, кавуни, яблука, баклажани.
Бибер-анонимер• 08 сентября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
На любітєля.
ну помидоры мне квашеные нравятся, а баклажаны даже не представляю вкус
Кусачая Я• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Мне тётя передавала - очень вкусные. Рецепт не знаю.
Но не были газированные, как выше написали.
Бибер-анонимер• 08 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
они не жёсткие? в помидорах мякоть рыхлая, капуста понятно, годами прошеный продукт)а вот баклажаны квасить никогда бы не додумалась
13чудоСВЕТА• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ну описании смак баклажана доволі важко. В нього ж більш нейтральний смак , які спеції і приправи покладеш, такий і смак буде.
Моя мама фарширувала баклажани тушеною морквою і перемотувала селерою.
Тому смак думаю ароматом селери, баланс солодкувато-кислувато- ароматний. Консистенція упруга. Відчувається вуглекислий газ, чи як там його вірно
Кусачая Я• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Нет, были не жёсткие. В самый раз.
13чудоСВЕТА• 08 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
З баклажаном як хазяйка вправиться. Відварити ( не переварити)
Віджати до останньої краплі. Тоді консистенція буде упруга
Valentina shop2020• 08 сентября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
На любітєля.
Бродят,это испортились и такие не должны быть
Дадосвидания• 08 сентября 2024
Ответ дляValentina shop2020
в смыслe? огурцы тожe бродят, и помидоры, отсюда и газированность.
Valentina shop2020• 08 сентября 2024
Ответ дляДадосвидания
Огурцы не бродят,они становятся соленые и никакого брожения нет