Г@Л@В@ломка• 08 сентября 2024

Пост вдячності порадницям.

Дуже вдячна, за ваші поради.
Я тут багато тем створювала.
Перед поїздкою на море в мене був отит і він не закінчився ще а їхати треба було. Я хотіла навіть відмінять поїздку. Але мене тут підтримали і сказали що робити в разі чого.
Вилікувалася і відпочила. Цей відпочинок був дуже бажаний і довгоочікуваний для мене і дитини( 3 роки не бачили море)
Дякую всім
Протру пилюку• 08 сентября 2024
З питаннями здоров´я мене дівчата дуже виручають. Навіть діагноз точніше за невролога поставили (при тому, що невролог непогана). І мікрохірурга для складної операції на очах мамі порадили найкращого

Анонім Завгосп• 08 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Поділіться контактами лікаря. Дякую.
автор Г@Л@В@ломка • 08 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Дійсно так і є.
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Поділіться контактами лікаря. Дякую.
https://cco.com.ua/doctors/ruban-andrij-mikolajovi...
Рубан, працює в цій приватній клініці.
Якщо проблеми сітчатки, то він чи не найкращий в Києві. Мені порадили тут і паралельно мікрохірург, який має клініку в Вінниці.
У мами був дуже складний випадок-відшарування сітчатки, розрив, шалений мінус і вае це ускладнене тим, що з її серцем її всі анастезіологи боялись. У них класний анастезіолог.
Взагалі, поки була з мамою, мені ця клініка дуже сподабалась окрім рецепції. Їз я б звільнила.
Амелі на мілені• 08 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Рубан, працює в цій приватній клініці.
Во сколько вам обошлась операция, как зрение теперь?
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Робили ще до ковіду. Ціну зовсім не пам´ятаю, бо була череда операцій у батьків ...У них всі ціни на сайті були, всі відповідали заявленим. У мами була сітчатка та кришталик. Щодо зору, їй треба було і інше око оперувати, але ми так і не наважились через наркоз та купу інших проблем. Але що мені сподобалось, лікар реально описав ситуацію і результат на який можна було розраховувати
Mariia_touragent• 09 сентября 2024
Приємно читати- добре, коли поради позитивні, добре, що спрацювало, добре, що хепі-енд...Нехай всі подорожі здійснюються- вони так багато нам дають, особливо зараз🙏🏝️

автор Г@Л@В@ломка • 09 сентября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Так, їздила на море. Все вийшло. Але сьогодні знову висока температура. Знову те саме...
Mariia_touragent• 09 сентября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Правильного вам лікування і скорішого одужання!
автор Г@Л@В@ломка • 09 сентября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Дякую вам