Кондуктор троллейбуса• 08 сентября 2024

Який парадокс. Як так іноземці Україну люблять більше ніж наші свої?

Це насправді велика та окрема тема
Ми разом з вами бачимо більше 10 років, добровольців, волонтерок з-за кордону, воюють, допомагають, відбудовують, а у наших таке враження аби тільки звалити подалі забути і не брати участі.
І не кажіть мені тут що я вигадую і такого нема!
Є у доступі у ютуб у новинах сюжети про тих хто сюди їде на допомогу, а наші зокремана ціьому сайті тільки й розмови Як звалити, як пропетляти те і те, царство невдоволення на совєтчіце.
І не треба мені хамити у коментах що я не права і що не так усе, я ж бо в Україні живу і сама бачу про що кажу і так Я УКРАЇНКА і батьки мої чистокровний українець і чистокровна єврейка і я УКРАЇНКА за національністю!! а чомусь болить мені за Україну та її добробут більше за багатьох українців і українок навколо, у яких взагалі нема іноземних коренів, як у мене з моєю мамою єврейкою.
Просто мова про те що навпаки має бути, по нормальному, українці мають за Україну турбуватися а не чужі люди які Україні нічого не винні.
У мене все!
можете поливати брудом!
Дякую!
На все добре!
Зоряний Шлях• 08 сентября 2024
Заграничные патриоты любят Украину также, как мы в СССР любили детей Африки: сдали на почтовую марку или принесли карандаши и забыли. И квартиры поляки даже не мечтали сдавать по таким ценам. А в задрыпанных и депрессивных селах Германии никогда джобцентр не оплачивал столько заброшенных квартир/сараев. Так что у всех сочувствующих большой/маленький, но финансовый интерес.
Страны получаю бабло, плюс в экономику вливается привезенное из Украины бабло, человеческий ресурс пашет, даже языковые курсы никогда не имели такой огромный спрос. Все в плюсе от нашей войны… кроме простых украинцев. Верхушка наша вообще умом тронулась от сумм, которые можно осваивать.
Ms. Доброта• 11 сентября 2024
Тобто ви хочете сказати що в Україні нема тих хто діє на користь країни, а серед іноземців нема тих кому пох чи хто нас терпіти не може?

Чи в чому ваш посил, не зрозміла?