мегамоСГ• 08 сентября 2024

Що подарувати чоловіку на ДН?

Вже голову собі поламала з тим подарунком. Парфуми не любить, одяг не вгадаю, рибалку не любить. Вже не знаю, що подарувати.
Like-995b• 08 сентября 2024
Ничего) я так и делаю

муха в кедах• 08 сентября 2024
Серьгу в ухе давно хотел носить, сделаю ему сюрприз. Посмотрим осмелится ли проколоть)))
Бегущаяпо• 08 сентября 2024
Я-парфуми раз в рік
автор мегамоСГ • 08 сентября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Я-парфуми раз в рік
Він не любить, вже дарувала, так і стоять.
НЛОша• 08 сентября 2024
Я электро бритву купила. А вообще нужно все же у него спрашивать.
А вообще вбейте в Гугле что подарить мужчине и там куча классных вариантов есть!
А какой бюджет готовы потратить?
автор мегамоСГ • 08 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
А какой бюджет готовы потратить?
Я хотіла теж бритву, але він не хоче. Вже запитувала, каже, що не знає
НЛОша• 08 сентября 2024
Бюджет?
муха в кедах• 08 сентября 2024
Ответ длямегамоСГ
Посмотрим куда меня с моим подарком отправят)
автор мегамоСГ • 08 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
А какой бюджет готовы потратить?
Десь до 6 тисяч

автор мегамоСГ • 08 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
Бюджет?
До 6 000
муха в кедах• 08 сентября 2024
Ответ длямегамоСГ
До 6 000
Хорошие ортопедические подушки?
Готова до другої• 08 сентября 2024
Залежить від суми. Я дарувала рюкзак, типу сумки, документи, ключі туди складав, коли на роботу їздить. Годинник, не хотів наче, але не знімає. Портмоне. Ну, одежу ,взуття, як завжди. Електробритву, як радили вже.
Туся муся• 08 сентября 2024
Масажор простати
ФФФФристайла• 08 сентября 2024
Уйдите с любовником гулять, освободите ему вечер от своего присутствия)
Гарні диньки• 08 сентября 2024
Смарт годинник
Відеореєстратор, якщо є авто
Папку для документів іменну шкіряну
Одна_на_всей_планете• 08 сентября 2024
Билеты на концерт
НЛОша• 08 сентября 2024
Der_Natali• 08 сентября 2024
Я в цьому році організовую бенкет в ресторані.І з донькою прикрасимо квартиру та в подарунок невеличкий тортик .Дарувала і умовні труси,і портмоне і елементи хобі.За 15 років фантазії не вистачає більше .
Хоча думала ще абонемент в ігровий клуб на пару годин,де в приставку можна погратися.Або уроки гри на гитарі .Не вирішила повністю
СкокоМнеДадите• 08 сентября 2024
Оце в мене те саме, бюджет теж до 6 , сам каже не знаю що дарувати йому