Швабристка• 08 сентября 2024
Що замовити в Україні?
Дівчата, яка виїхали з України,
Що ви замовляєте собі з дому, якщо планується посилка?
НичеНипанимаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
При червоному горлі не потрібно робити, зеленка - взагалі недорозуміння, купа сучасних антисептиків, все без рецепту
Чому не потрібно? Моїй дитині це допомагає. Як і хлорофіліпт розсмоктати. Отіпакс на море з собою брала, щоб був, на всякий випадок. Ну і такі всякі дрібниці, але для мене важливі
Не виправдовуюсь• 08 сентября 2024
Ответ дляНезламна
З останнього замовляла домашні хати трикотажні, бо в європі дурних грошей коштують))
Що за хати трикотажні?
Незламна• 08 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Що за хати трикотажні?
Блін, халати)) і виправити вже не можу.
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Бо червоне горло нормально при ГРВІ, лікування не потребує. Отіпакс не можна карати без огляду лікаря
Барабасиха• 08 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Бонжур
А что такого ? Я когда год жила, то муж мне покупал зефир с апельсиновым вкусом, Бонжур и заправку для рассольника ) мне этого реально не хватало из еды. А так еще скучала за маринованными помидорами
Из лекарств нимесил и гидазепам
Швабристка
• 08 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Из лекарств нимесил и гидазепам
Гідазепам же по рецептам
НичеНипанимаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Червоне горло нормально, але ці ліки знімають запалення і покращують стан. Отвпакс давати не доводилося. Смекта, ентеросгель теж завжди під рукою. Поки до лікаря попадеш, час йде. Але ж я нікому не навʼязую. Це моє рішення так лікуватися. Знов таки, мова не йде про антибіотики чи щось серйозне
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Червоне горло -це не запалення. Сорбенти всюди без рецепту
Барабасиха• 08 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Гідазепам же по рецептам
Тогда его продавали и без рецепта вроде бы, но у мужа знакомый в аптеке работает
НичеНипанимаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Я беру те, що мені звично і перевірено.
Советничаю тут• 08 сентября 2024
Что просит дочка: кетчупы Торчин (особенно Чили), быстрорастворимые каши (Терра), лекарства, консервы в томате.
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Я беру те, що мені звично і перевірено.
За кордоном ті самі сорбенти
НичеНипанимаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
За кордоном ті самі сорбенти
Можливо, але часто вони назву мають іншу, треба читати , розбиратися з дозуванням. А так саше з ентеросгелем під рукою - і мені спокійніше, наприклад, в дорозі, на відпочинку
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Там нема з чим розбиратися , всі сорбенти однакові
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Жодної, за кордоном ліки якісні і безкоштовні
Вы любитель Германии? Там продукты все говно по вкусу и лекарство через один не работают. У меня сплошные заказы от тамошних бабок-беженок на таблетки
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, ніколи б не жила в Німеччині, але всі ліки там хороші
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
У меня постоянно оттуда заказы на определенные таблетки от давления, тамошние не работают, мази для суставов и др.Массово причем
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Я навпаки завжди замовляла з Німеччини, ще 15років тому
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
ну теперь будете знать, что есть потребность, есть в этом логика и спрос.
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Нема жодної логіки , в Європі ліки оригінальні, в Україні - як пощастить
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Ну что мне людям не верить? Просят лекарства, потому что не могут там подобрать, а те, что всегда принимали от давления работают. Это ваша логика, у людей своя. А откуда вообще мысль, что там все оригинальное?) Европа уже давно не та, там даже швейцарские ножи сейчас это тупые китайские) И лекарства туда же. У меня иллюзий нет давно, пожила в разных странах
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Такі ж недалекі люди просять
, це ж означає, що ліки погані
Сундучок с каникулами• 08 сентября 2024
я замовляю чай, гречку, цукерки ромашка або червоний мак, улюблене печиво моєї доньки і зовсім мало ліків, тільки такі яких немає в Європі або важко знайти, я більше ліків відправляю рідним в Україну. Ще прокладки японські і зубну пасту японську і мабуть все.
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Такі ж недалекі люди просять
, це ж означає, що ліки погані
Да вас не доходит чтоли? Бабка на местных прописанных сдыхает от давления, на тех что пила дома нормально всегда. Но если для вас люди недалекие... Эка вы всех сограждан обкакали... Недалекие вы все там, ребята( Ну молитесь дальше на их медицину и фармацевтику, хай щастить
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Бабка не ходила до лікаря , їй просто хочеться вірити, що в Україні краще
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Вы читаете вообще? Она подбирала с местным доктором лекарства, меняла их. Ой, все, что с вами вести дискуссию. Вы чего влезли в тему? Вам не надо ничего и хорошо. И да, в Украине многое лучше, если б не война было б еще лучше. И что там насчет сограждан? Все там недалекие? Вы почитатель святой европы, ну воздержитесь. тема явно не ваша, вы тут не полезны
Місячне Сяйво• 08 сентября 2024
Обычно все, кто там, знают, что заказывать. Что любят, по чем соскучились и тд.
Стефанія• 08 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не підбирала, вам просто так розповіли. Ліки в Європі в рази кращі, це прекрасно знають ті, в кого були реальні проблеми
Колишня муза• 08 сентября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Медикаменти і сало
Сало же нельзя через границу
Колишня муза• 08 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Это где?