Чорнобаївка• 08 сентября 2024

Чи залежить успіх в житті від самооцінки?

Залізний кіготь• 08 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Багато чого - це що? ))
Вам видніше. Що має дитина заможного батька, яка не використовує в житті гарну освіту.
З царем в голові• 08 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Чому Ви вирішили, що я їх не використовую? Навпаки, але гроші не = щастя. На жаль.
Залізний кіготь• 08 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
фігня. Я з заможної родини. Але батько в мене - тиран. І самооцінка - 0. Так, у мене гарна освіта, але який в ній сенс, якщо я залякана і зажахана. Роками ходжу по психологам.
З цього і взяла, з вашої відповіді. Ваша освіта для вас немає сенсу, ви ходите по психологам. Стосовно гроші не щастя- так говорять тільки ті в кого їх більше ніж достатньо. то може купуйте дрони і буде вам щастя?
Залізний кіготь• 08 сентября 2024
Автор, успіх для середньостатистичної людини, з бідної родини, річ тяжко досяжна але реальна. За умови виняткових, розумових здібностей, талантів, неймовірної краси або успішного заміжжя. Успіх дитини з багатої родини, дарується при народженні, там хоч тупий, хоч дурень, хоч страшний як чорт. Навчать, виправлять, допоможуть, порЄшають.
Як ухурделю• 08 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
За рахунок чого? Навіть отримати освіту, банально потрібні кошти на життя. Ну ще трапляються щедрі чоловіки, окрім батьків.)) В теперішньому світі Ломоносових не зустрічала, як і вундеркіндів з села.
Саморозвиток ,різні курси.
Старшої чоловік робив в айті , все вчила з 0.
Середня також бізнес потроху і зараз в 30 гарно стоїть на ногах ,бізнес з чоловіком.
Я навіть не думала що так можливо.
З царем в голові• 08 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ні, я хочу заміж і дітей. Але у мене страх чоловіків і близьких відносин. яким чином мені допоможе купівля дронів?