Не за Будка• 07 сентября 2024

Як ви прокачуєте мозок?

Якщо це можна так назвати)
Мені здається, я тупію.
От ніби постійно чимось цікавлюсь, читаю, шукаю якусь інформацію, а в голові вона не тримається.Потім десь в компанії зайде мова на якусь тему, я пам‘ятаю що читала про це, але інформації не достатньо в голові збереглось, щоб розмову підтримати.

Зараз взяла за звичку, записувати в нотатки всі теми, які зацікавили.Ну от раптом прийшло в голову прочитати про громадянську війну в США, або як з‘явились тижні моди і т.п.
Потім, коли п‘ю каву зранку, читаю коротку статтю на цю тему, замість того, щоб тіктоці відео з котиками дивитись😁
Новий ранок - нова тема)
Твой кролик написал• 07 сентября 2024
Учу английский с репетитором. Лучшая гимнастика для мозга. Особенно учитывая то, как он меня ганяет.
Гостра на язик• 07 сентября 2024
Ответ дляТвой кролик написал
Її кролік написав?
Тріль підпільний• 07 сентября 2024
Я тоже тупею, 35 лет. Делаю в словах ошибки, не могу сосредоточиться, внимательности ноль, речь обеднела. Мне сейчас нужно много чего учить и оно так туго идет, а я помню в студенческие годы куча гораздо более сложной информации легко давалась. Даже не знаю что с этим делать, наверное только через силу на волевом аспекте. Но где взять волевой аспект, он тоже просел.
Злива інформації• 07 сентября 2024
У меня работа разносторонняя.
Она меня учит, прохожу курсы, учу английский сама, читаю все подряд...
мне 48 лет
В рот не ложи• 07 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
У меня работа разносторонняя.
мне 48 лет
Аж интересно, кем работаете?
Лукава_Кiшка• 07 сентября 2024
Вчора ж тема вже була вродє
автор Не за Будка • 07 сентября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Вчора ж тема вже була вродє
Я вже знайшла)Навіть з таким самим заголовком😄Я не бачила раніше
Сиджу тихенько• 08 сентября 2024
Учу Английский постоянно
Люблю Украину• 08 сентября 2024
Я майже постійно працюю головою. Бізнес з цим пов´язаний, плюс мову вивчаю, крипту вчу, то фін грамотність, то інвестиції вчила коли ще не зналася на тому, плюс все це практикую, нон стоп щось експериментую. На права здавала в 40 років, вчила все це.

А мені всі ці теми геть нові, цифри темний ліс завжди були, тож дуже складно, по 5 разів уроки переслуховую інколи.