Щепотка_совести• 09 сентября 2024
Гадание на анонимах
Правильно я сделала что занялась этой работой? Как можно описать перспективу этой работы для меня?
Простоваля• 09 сентября 2024
Ответ дляАнтиТроль
ми не любимо розмовляти про пережите
Аааааа, вы будете смеяться, но совпало))))
АнтиТроль• 09 сентября 2024
Ответ дляФорточка
Та ні, мене чомусь вважають більш успішною, чим я є. Не розумію чому.
Ну все ж логічно) коли людина не подобається - дуже сильно спотворюється в усіх сенсах сприйняття її та всього, що з нею повʼязано. Не звертайте уваги, навіть якщо здається навпаки, вам ніхто не зможе нашкодити
АнтиТроль• 09 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Скоро выйду на работу?
Так, але якщо дійсно хочете, а не через «треба»