ДА да да• 09 сентября 2024
Похваліть свій гребінець для рівного волосся
Добрий вечір!
Хочу придбати новий гребінець для волосся, щоб дбайливо розчісував і підходив для сушки феном. Дивлюся ті ж Janeke, але не знаю, чи варто воно таких грошей.
Порадьте, чим ви користуєтеся і задоволені?
Волосся рівне, не пористе, ламке.
Дякую
Волосся рівне, не пористе, ламке.
Дякую
Natal_ka91• 09 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Тангл тизер
Він не дуже підійде для сушки, хіба окремо якась модель. От розчесати вологе волося супер ним
Володарка мрій• 09 сентября 2024
Был тангл тизер, сейчас жанек. Расческа и расческа... Удобно, волосы не рвет. Тизер бесил, что из руки выскальзывал, фасолинка без ручки была. А так обе норм. Но хочу из кабанчика ещё натуральную....
Королева краси• 09 сентября 2024
Як Jeneke оригінал, то для мене то найкращий гребінець, є декілька тангл, вет браш(оріджинал і міні), ikoo(звичайна і міні), макадамія. То jeneke найкраща, хоч їй років 6 чи 7 і я нею з феном волосся витягую, то досі #1
Завтра не пью• 09 сентября 2024
Самое интересное, что я накупила такое количество разных расчесок хваленых...оригинальных, дорогих...в проф.магазинах выбирала. А в результате уже столько лет возвращаюсь к одному и тому же виду, такого плана... в Еве беру)))
Несу пургу• 09 сентября 2024
В мене ці 3. Тангл Тізер зручно с собою брати, вдома майже не користуюсь, Janeke самі по собі зручні в використанні та не виривають волосся. В мене довге пряме
Бадабум• 09 сентября 2024
Тізер нам не підійшов, ні мені, ні донці. Декілька років користувались Олівія Гарден, вона прикольна, а потім вирішила спробувати Жанеке, тепер тільки вони.
Бадабум• 09 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
У Жанеке є варіант дорожній, може не дорожній, але вона маленька, я її в рюкзаку тягаю.
ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Мені потрібен такий довгий,скільки він коштує.Дякую
Несу пургу• 09 сентября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
За 160 грн минулого року купляла, цього року, можливо, буде дорожче
ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Дякую