Відповів всім• 09 сентября 2024
Чи є у вас знайомі,які схожі на Мерилін Монро?
Роза в вазі• 09 сентября 2024
Нет. И вряд ли есть такие, даже если внешнее сходство есть. Это же не клон.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Просто схожі люди на неї.Наприклад,один мій знайомий МАЙЖЕ копія Луї де Фюнеса.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Ні, взагалі немає сексуальних таких жінок, симпатичні, не більше.
Типу окрім Мерілін Монро всі інші уродіни?
Роза в вазі• 09 сентября 2024
Ответ дляВідповів всім
Нет, нету таких. В целом знакомых нет чтобы были похожи на кого-то. А так часто одно время парня встречала очень похож на Тоби Макгуаера человека-паука, а детстве один мужчина все время по дороге в школу утром на встречу шел, похожий на Сталонне
Пишу, не читаю• 09 сентября 2024
Ответ дляВідповів всім
Повезло йому)
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Повезло йому)
Можливо,його більшість жінок любить (мого знайомого,схожого на Фюнеса).
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Моя подруга детства- ну очень похожа на Пенелопу Крус)
А вопрос про какую актрису,вы читаете вообще?
Паспортний стіл• 09 сентября 2024
Ответ дляВідповів всім
Нет, не читаю, а вы не хамите😁
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Нет, не читаю, а вы не хамите😁
Смотрите,вопрос был про Мерилин Монро!Причём тут ваша Пенелопа?
БоВжеВільна• 09 сентября 2024
У нас в місті є чоловік схожий на Шварценегера😁, тільки нижчий. Теж замолоду качок був, і зараз займається спортом. Є актори наші схожі на американських)). Іноді плутаю, бо не дуже розбираюся. У мене кум дуже схожий на одного відомого американського актора😁. Все ж таки кожна людина неповторна, великої схожості без родинних зв´язків не буває)).
Мой завтрак• 09 сентября 2024
Моя мама була схожа, але їй це не принесло щастя. Їй вже 80 років і в ті часи це було як прокляття.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
А чому як прокляття?
Секретница• 09 сентября 2024
Таких гарних не зустрічала,зараз якісь отморожені в спорт костюмах і гулька на голові
Єдина Країна• 09 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ух ты покажите фото, интересно какой бы она была в старости.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Спортивні зате
Мой завтрак• 09 сентября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Не виставляю тут фото. Зараз звісно вона виглядає не дуже добре. Головне, що в свої 80 років вона має ясний розум і відносно нормальне здоров´я.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
А чому ви написали,що раніше це було прокляття?
Мой завтрак• 09 сентября 2024
Ответ дляВідповів всім
А чому як прокляття?
Бо вона хотіла як більшість вийти заміж і мати сім´ю. А до неї чіплялися різні шишки комунякі, які були одружені, але шукали собі коханок. Через це вона мала погану репутацію. Всі її залицяльники не хотіли з нею мати сім´ю, щоб не мати проблем. Взагалі розповідати довго, тому в двух реченнях переказ дуже поверхневий.
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляМой завтрак
Я раніше була схожа на Мерилін Монро (долею).Поки не зустріла чоловіка)
Король дивана• 09 сентября 2024
Мы снимали квартиру, в трешке везде ее портреты и в санузле))), собака иногда на ее портрет большой гавкала))))
Відповів всім
• 09 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Собаки духов видят.
Organic• 09 сентября 2024
Не по теме , просто поделиться . У родителей в пгт жил мужик - копия Кучмы , даже кликуха была - Кучма. Годами даже такими же
Ответ дляМой завтрак
то вам пощастило що ви народилися, мамі вашій повезло що хтось знайшовся і вона народила, а не сама залишилася. тому немає ніякого прокляття, якщо родила вас, значить щаслива була, ото прокляття було б якщо б так і не знайшовся ніхто б і не народила, тому не говоріть на свою сімʼю такі речі. Ви ще не знаєте що таке справжне прокляття і біль, і одиночество.
Мой завтрак• 09 сентября 2024
Ответ дляyer
То вона так завжди говорить. Народила вона мене в 39 років. І мого батька вона не любила. З дитинства я запам´ятала переважно бійки і сварки нажаль.