Сливочная пенка• 09 сентября 2024
Планування кухні
Дівчата, допоможіть хто розбирається, є кухня, висота до стелі 2700,потрібно меблі кухонні, висота нижніх тумб 900,фартух 600,на верхні десь 1200, чи можуть верхні туби бути суцільними, без розділення при такій висоті?
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Стандартні не можуть. А якщо робити на замовлення в майстра, то треба в нього ж і питати
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Хочеться як на фото, пропонують як на схемі. Взагалі нормальне це планування, не заширокі фасади коли посудомийка 60,на що звернути увагу, чи що би ви змінили виходячи з досвіду?
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Та це зрозуміло, що можуть зробити що завгодно, але яке воно буде? В мене стандартна кухня зараз, а під замовлення все зроблять, але так щоб порадити, то не дуже, типу що замовите, те і зробимо
Мульйонерша• 09 сентября 2024
Як на схемі - норм, бо на фото для краси - але важкі двері і фурнітура. Та й наверх покласти те, що рідко треба. І не світити, коли відуриваються двері. Посудомийка - зазори роблять для обслуговування. Але це мені так.
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Особисто мені такі модулі завеликі, я б не ризикнула їх дуже навантажувати, які б міцні кріплення мені не обіцяли
НеГолосую• 09 сентября 2024
Может, у меня почти так же.
Потолки 2.65, нижние тумбы 880, фартук 600, под потолком планка 100, остальное - верхний шкаф сплошной.
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Может, у меня почти так же.
Дякую за цінні поради, бо страшео нагородити аби що, не розуміючи і не розбираючись як правильно і як кращє
Ответ дляСливочная пенка
Советую делать как на схеме. Иначе будут огромные не удобные двери. Наверх засунете все, чем редко пользуетесь, всякую тематическую посуду и т.д., если практикуете такое.
Из моего опыта: сразу продумайте, где будет стоять кухонная техника. Чаще используемая - ниже. Редко - выше. Прямо замеряйте высоту и ширину всего, и на листочке нарисуйте схему. И проговорите с мастерами высоту полок.
Нижние ящики лучше максимально делать выдвижные.
Я_не_аноним_100%• 09 сентября 2024
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Може пенал 600, і туди духовку теж. І варильну поверхню трошки далі від пеналу
Перекус беру завжди• 09 сентября 2024
В своей кухне делала высокие шкафы по виду, на самом деле два ряда. Именно для того, чтобы выдерживали большой вес.
А фото странное — как можно открыть дверцу и не задеть потолочный светильник?
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Там газовий лічильник і глибини не вистачає бо вікно, в кутку газовий котел, корочше не кухня а і нерви і сльози, я вже не хочу ні там жити, здається що все не те і не так і з гімна нічого толкового не вийде
Маю декілька думок• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
я б зробили біля потолка фальш панель більше
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Так, згодна з Вами, варильню теж хочу далі від пеналу
Творческий типаж• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Я б духовку с другой стороны б поставила и больше расстояния от понты справа сделала
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Не вигадуйте. То вам не хрущовка, два на півтора і туди має влізти все))) у вас є де розігнатися. А яка глибина стільниці, 600? А де маленька шухлядка на вилки, ложки?
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ дляparele
Все выйдет))
Ой в мене вже істерика і безсоння, міліони людей проходять цей шлях з ремонтом, а мені здається, що я вже десь на півдорозі здохну
Ответ дляСливочная пенка
Та ну, это все мелочи)) я тоже психовала, правда, поменьше, чем Вы, потому что сначала просмотрела кучу рилсов с кухнями и как «не надо делать»)) На прошлой неделе установили, в субботу я ее уже полностью загрузила и поняла, что все сделали как надо.
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Так глибина стільниці 600,а пеналу меньша, маленька шухлядка мабуть десь всередині великої, але ширина тієї шухляди теж якась завелика, хочу змістити варильню і звузити шухляди
Гірчинка• 09 сентября 2024
А я б ще в пеналі верхню шафку зробила меньше - на рівні сусідніх, а нижню, відповідно, вище.
Сливочная пенка
• 09 сентября 2024
Ответ дляparele
Ооо, вітаю Вас, як же я мрію теж це все скінчити і видохнути з задоволенням. А можна Вашу кухню подивитись?
Инста_Богиня• 09 сентября 2024
Да можно на такую высоту сплошные дверки верхние. Мне очень нравится. Делить я не хотела.
У меня так было на прошлой кухне.
Высота кухни 2800
У меня так было на прошлой кухне.
Высота кухни 2800
Инста_Богиня• 09 сентября 2024
Сейчас у меня высота кухни 3.12. то сделала верхние антресоли отдельно. Хотя если б захотела то и тут бы сделали сплошные.
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Щоб попробувати борщик на плиті, треба відкрити велику шухляду, знайти там маленьку, а в ній ложку?
Ви ходили в звичайні магазини з виставкою, дивитись кухні? Походіть, попробуйте ті ящики, як їх відкривати, як діставати, чи зручно
Дама_с_коготками• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
У нас висота 2,75, підшивали гіпсокартоном, туди підсвітку встроювали. Верхні шафки- висотою 1м.
Ответ дляСливочная пенка
У меня ещё потолков нет, на этой неделе должны установить, стол в пути, цельного фото нет, пока только фрагменты, и в полусобранном состоянии.
Василина Семеніч• 09 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Міняйте майстра - це нонсенс, якщо він говорить про висоту 1200, що треба розбити. Він явно немає нормального досвіду і розуміння сучасних технологій та фурнітури.