Мрію про космос• 09 сентября 2024
Чому не підходять знайомитись як тоді?
Помітила цікавий факт. Коли я була студенткою, зі мною знайомились часто, підходили, кликали на каву, брали номер телефону. Це при тому, що я тоді була таким собі гадким каченям, правда була худішою значно ніж зараз(8 років тому), через війну, через постійні стреси набрала майже 20 кг( але якщо порівнювати яка я була тоді і яка я є зараз в плані зовнішності, стилю, то зараз я виграю в цьому плані. Тоді в мене були криві зуби, негарні зуби, все обличчя було в дрібних прищиках з жирним блиском, сухе волосся як солома, фарбувалась я теж таке собі: з брів зробила собі ниточки пінцетоп і фарбувала їх чорним олівцем як смолою, фіолетова помада з блискітками, одягалась старше свого віку, і з одягу в мене було це одні чорні штани, джинси, і пару кофтин навперемінку, а влітку легкі штани, джинси і пару футболок. Все. Зараз я можу собі дозволити кращий одяг, догляд, але як тоді вже не підходить ніхто
Мрію про космос
• 09 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну вспоминайте ... кто с вами знакомился?)) Теперь думайте знакомились бы вы с ними сейчас?
Ні)))
Біток чи ефір?• 09 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос
Ні)))
Вот вам и ответ. Вы себя модифицировали. Вложили силы, время, средства и хотите повысить класс мужчин. Но это так не работает)
Нет такого что всем хорошим и трудолюбивым девушкам достаются в награду за их хорошесть и трудолюбие хорошие мужчины
Ответ дляБіток чи ефір?
Зато халявщицам только олигархов подавай, в крайнем случае генералов.
Біток чи ефір?• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Халявщица это та кто родилась красивой)) но им и так положены олигархи по рождению))
Ответ дляБіток чи ефір?
виходить що жінка яка пашить, строїть, повинна ще бути худа і не заїдати нічого, бо ніхто не влюбиться в іі хорошість і статки якщо вона трохи товста, оце реаліі, оце життя, я сама замітила це. А коли худа то починають влюблятися, серйозно відноситися
Ответ дляyer
Получается так...суровая философия выбора мужчин.
Біток чи ефір?• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Красавиц много, а на олигархов лимит.
Они по кругу ходят) честно)) бывшая жена одного олигарха лет через пять становится новой женой другого))
Ответ дляНіка Найз
а коли жінка пашить, рулить, заробляє, трохи заїдає, трохи товста, то вони ставляться до неї на 1 вечерок, навіть їх не цікавлять іі статки, робота, чим займається, розвести на інтим і оставить іі наче вона 3 рост, а самі підуть до бідної, тупуватої, му- му, що і слова не звʼяже, але худа, з худими ручками, а коли родить, то буде с лишньою вагою, і виходить що всеодно ж нею і залишаться
Поросенка• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Кроме фигуры у женщины должна бытье еще красивая внешность, хорошее благосостояние, вкус в косметике, эрудиция, ум.
ну я и говорю что я вполне норм
Впораюсь зі всим• 09 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
я худая и никто со мной не знакомиться. ну и так вообще не страхопудало
У вас манера общения такая, не располагающая. И самооценка занижена.
Поросенка• 09 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
шоа
Привіт з ботойбіччя• 09 сентября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
8 лет назад? Серьёзно?
Ага, если учесть, что с мужем познакомилась 21 год назад в интернете