Мрію про космос• 09 сентября 2024

Чому не підходять знайомитись як тоді?

Помітила цікавий факт. Коли я була студенткою, зі мною знайомились часто, підходили, кликали на каву, брали номер телефону. Це при тому, що я тоді була таким собі гадким каченям, правда була худішою значно ніж зараз(8 років тому), через війну, через постійні стреси набрала майже 20 кг( але якщо порівнювати яка я була тоді і яка я є зараз в плані зовнішності, стилю, то зараз я виграю в цьому плані. Тоді в мене були криві зуби, негарні зуби, все обличчя було в дрібних прищиках з жирним блиском, сухе волосся як солома, фарбувалась я теж таке собі: з брів зробила собі ниточки пінцетоп і фарбувала їх чорним олівцем як смолою, фіолетова помада з блискітками, одягалась старше свого віку, і з одягу в мене було це одні чорні штани, джинси, і пару кофтин навперемінку, а влітку легкі штани, джинси і пару футболок. Все. Зараз я можу собі дозволити кращий одяг, догляд, але як тоді вже не підходить ніхто
Краля-Галя• 09 сентября 2024
Не було інтернету де знайомитись швидше і зручніше.
После 18• 09 сентября 2024
Мужчины считывают легкость и горящие глаза, что женщина излучает. Это может перебить прыщавое лицо и все что вы описали. Видимо вы горящие глаза и как минимум визуальную легкость (вес) утратили с возрастом.
Единорог помог• 09 сентября 2024
Бо зараз ви набрали вагу. Чоловіки люблять очима
Все знаю від і до• 09 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
8 лет назад? Серьёзно?
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Причина всему лишний вес
Сирожено_пирожено• 09 сентября 2024
Зайва вага, в очах чоловіків ви тепер така собі жіночка середніх років
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Чем стройнее женщина, тем интереснее и привлекательная она становится.
БоХатая• 09 сентября 2024
Шо груть?
4 размер?
В гости звали?• 09 сентября 2024
а кто с вами тогда знакомился? такие же простые невзрачные студенты, как и вы?
в юности все просто. я до 19 лет была толстой, но у меня постоянно были какие-то знакомства, свидания, не с самыми классными и красивыми парнями, потому что всем хочется какого-то общения и эмоций
Краля-Галя• 09 сентября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
8 лет назад? Серьёзно?
Слабо читала. Значит изменения в авторе ну и мужчин стало меньше и у них много других забот. Плюс жизнь подорожала, он и сам не знает как выжить, а ещё и семью создавать.
Поросенка• 09 сентября 2024
я худая и никто со мной не знакомиться. ну и так вообще не страхопудало
Сирожено_пирожено• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Саме так, гарна фігура - молодість та фертильність
yer• 09 сентября 2024
лице не таке тоненьке як 8 років тому, шкіра на лиці і під очима не така тонка і мила, це все бачиться, видно, коли руки, плечі тоненькі, шкіра блистить, щитовидка працювала краще ніж зараз мабуть у вас, бо ви ж кажете шо набрали вагу аж 20 кг, ви шо?? то видно що зі здорвʼєм ні то, одежа не замаскує
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Кроме фигуры у женщины должна бытье еще красивая внешность, хорошее благосостояние, вкус в косметике, эрудиция, ум.
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Не забывайте, что мужчин стало меньше, и такая тендеция сохранеятся.
Белочкой зови• 09 сентября 2024
20 кг єто очень много
Единорог помог• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Це все видно на вулиці? Коли жінка йде? Особливо ерудицію)))
yer• 09 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
я як тільки схудну, то відразу на мене дивляться всі, і я розумію що якби я була така зуда як в 20 років, тобто прибрати ще 7 кг, то мені проходу б не давали, але ж так важко мені в житті було, що скинути останне не виходило, почала хворіти коли багато в спорт зал ходила.
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Будете смеяться, но у многих женщин интеллект читается уже на лице.
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
20 кг єто очень много
Это архи много для женщины!
yer• 09 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
по виразу обличчя інтелект читається??
Ніка Найз• 09 сентября 2024
Ответ дляyer
по виразу обличчя інтелект читається??
Не у всех конечно, но есть экземпляры прямо как и з гербария.
автор Мрію про космос • 09 сентября 2024
Ответ дляКраля-Галя
В 2016 році?
Белочкой зови• 09 сентября 2024
Ответ дляyer
я чем худее, тем интереснее мужчины на меня засматриваются))) а так под полтинник обычно,
Ответ дляПосле 18
Я тоді нічого не випромінювала , я навіть була ще закритішою
Ответ дляВ гости звали?
По суті так
После 18• 09 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос
Это вам так кажется, а мужчины считывали.
Ответ дляyer
Набрала, бо жерла як не в себе. Зараз перейшла на правильне харчування
yer• 09 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос
це не важливо!! ви була худа, шкіра була не набухша, руки не були як пиріжки. 20 кг це луже і дуже товста , хтось може скащати навіть що обабілась, бо 20 кг це багато.
Біток чи ефір?• 09 сентября 2024
Ну вспоминайте ... кто с вами знакомился?)) Теперь думайте знакомились бы вы с ними сейчас?