Зубожиння• Изменено 09 сентября 2024

На Стрийщині в горах перекинулась сім’я на квадроциклі: загинув батько

У неділю, 8 вересня, у Стрийському районі в горах перекинулась сім’я на саморобному квадроциклі. Внаслідок аварії загинув 42-річний батько, який був за кермом. Двоє дітей госпіталізували з травмами.
Може вже нарешті це когось навчить!
Тут вчора радили, діток на квадроциклі покатати в Карпатах
НаливайКа• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Своїм дітям поспівчувайте
Не хами .

автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Спасибо, что делитесь своими ценными наблюдениями. Только не понятно, как такую умную-разумную сюда занесло 😉😉😉
Якщо хоча б одна людина після цієї теми не сяде на квадроцикл в горах, моя присутність тут має виправдання.
Хоча я думала, що ’ нєпнеятних’ меньше
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Не хами .
Навзаєм, нешановна панюсю
НаливайКа• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Навзаєм, нешановна панюсю
Если вы не владеете украинским языком используйте русский или английский
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Пані, йдіть собі здоровенькі!
НаливайКа• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Пані, йдіть собі здоровенькі!
Не хами
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Не хами
Хами (англ. Hami), он же генерал Хами (англ. General Hami) — высокопоставленное должностное лицо азади
НаливайКа• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
О уже на русский перешли, а теперь давай по теме)
Мerida• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я багато роблю для того, щоб не нищити природу. Навіть якщо замість 10 джинів в гору поїде 1, це вже дуже добре.
І ви робіть і відповідайте за свої вчинки
Выключите интернет себе. И перестаньте пользоваться дезодорантом
Сделайте доброе дело природе. И всему человечеству

автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляМerida
Залиште свою поради при собі
Мerida• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Залиште свою поради при собі
Нет уж. Пртдерживайьесь своих же наставлений. Берегите природу
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляМerida
Жаб зелених вони теж дусять колесами
Стріляний птах• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так, гори йому відімстили. Чим більше таких аварій тим більше будуть думати
Відімстили???
Пекельні борошна...
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Відімстили???
Пекельні борошна...
відімсти́ти
дієслово
доконаний вид
особова форма
нерефлесивне
Інфінітив відімсти́ти, відімстить
Однина Множина
Наказовий спосіб
1 особа відімсті́м, відімсті́мо
2 особа відімсти́, відімсти́-но відімсті́ть
Майбутній час
1 особа відімщу́ відімсти́м, відімстимо́
2 особа відімсти́ш відімстите́
3 особа відімсти́ть відімстя́ть
Минулий час
чол. р. відімсти́в відімсти́ли
жін. р. відімсти́ла
сер. р. відімсти́ло
Безособова форма
віді́мщено
Мerida• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Жаб зелених вони теж дусять колесами
То лягушка они в безопасности
Стріляний птах• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так нехай все знищать і не буде гір. Недарма у всьому світу заборона.
А українці самі себе знищать
Яке вам діло до українців, за собою дивіться
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
І ви за собою
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляМerida
То лягушка они в безопасности
Рапуха
Мerida• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Рапуха
Правильно. Боритесь за жизни рапух. Идите рисовать плакат.

автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляМerida
Розумні ропухи самі про себе піклуються
Стріляний птах• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так, я є учасником громадської організації. Вже готовий законопроєкт про заборону.
Я не пишу з двох, таке враження що це ви пишите з 10, бо ж не може бути стільки невідомих українців
Який саме законопроект?
Гага Газу• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Чокнута
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
Чокнута
Можете не представлятися
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Який саме законопроект?
Заборона джипінгу у заповідних зонах: законопроєкт прийнято у першому читанні
Пресслужба Міндовкілля
Верховна Рада України у першому читанні ухвалила урядовий законопроєкт №11024 щодо збереження природно-заповідного фонду. 271 голоси «За».
Стріляний птах• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Пресслужба Міндовкілля
Ви ж писали що це ВЖЕ незаконно. А тепер виявляється, що то тільки законопроект
Атятя_тётя• 09 сентября 2024
Ох, я теж колись ледь не перекинулася. При чому не в горах, а просто під Києвом: заїжджала на крутий пагорб. І він ´став на диби´ - на задні колеса, а передні почали відриватися від землі. У мене все життя перед очима пронеслося, коли зрозуміла що він от-от перекинеться і мене придавить згори. Вчасно встигла перенести центр ваги вперед. Але як бачу людей на квадроциклах в горах, де ще складніший ландшафт, у мене аж холоне всередині. Про дітей взагалі мовчу.
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Так є. Але він не досконалий.
Донині в нашому законодавстві є прогалини, які дозволяють поціновувачам «джипінгу» кататися по територіях природно-заповідного фонду. Пряма заборона діє лише у зонах суворого заповідання. Водночас проїзд автомобілів у господарських зонах та зонах стаціонарної рекреації дозволений. Це і провокує ті випадки, які ми часто можемо побачити у медіа або почути від небайдужих українців.

«Законопроект встановить суворіші заборони та посилить відповідальність за їх порушення. Пересуватися на авто по природно-заповідних територіях дозволено буде лише дорогами загального користування, вулицями міст та інших населених пунктів та на приватних територіях», — наголосивнаголосив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Над документом Міністерство працювало спільно з КЕКЦ, WWF-Україна, Environment People Law (EPL)/Екологія - Право - Людина (ЕПЛ), Українським товариством охорони птахів, Українською Природоохоронною Групою - UNCG, ВГО ’Жива планета’, Chysto.de

За слова Міністра, під час підготовки законопроекту вивчали міжнародний досвід. До прикладу, в заповідних зонах Ісландії позашляховики поза законом, оскільки шкодять ґрунтовому покриву та рослинності. Кожному, кого спіймали за кермом позашляховиком у невідповідному місці, загрожує штраф до $4500. Чехія практикує джипінг на військових полігонах, а в США потрібно стати в чергу, щоб отримати дозвіл на поїздку визначеними шляхами.
автор Зубожиння • 09 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Кожного року гинуть люди в Карпатах і діти нажаль також
Мerida• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Розумні ропухи самі про себе піклуються
Вам нужно стать их вожаком
Беречь жизни
Распутница• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Природній відбір в дії. Нікому його не шкода
Вам бы отец умер, говорили б так..