Ніка Найз• 09 сентября 2024
Нацбанк советует банкам устанавливать украинцам лимит расходов по уровню официал
Национальный банк Украины (НБУ) советует банкам устанавливать украинцам лимит расходов по уровню официального дохода.
Об этом говорится в сообщении НБУ в Фейсбуке.
"Мы советуем банкам договориться на уровне ассоциации, чтобы главным ориентиром для применения лимитов был подтвержденный уровень доходов клиентов, указанный в анкете. И чтобы лимиты были установлены одновременно по всему рынку во избежание смены клиентами одного банка на другой", - заявил замглавы НБУ Дмитрий Олейник.
Он добавил, что в течение следующего месяца НБУ начнет создавать реестр "скомпрометированных карт", а далее - реестр "неблагонадежных" торговцев.
Бессмертный пони• 09 сентября 2024
Ответ дляok1904
Ну, що ж Ви зразу кантору палите.
Да заковыряли уже эти тупые вбросы ....
diamond_shop• 09 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
Речь идет о переводах с карты на карту
’оборзеватель’ неодноразово був помічений у фейках та розгонах зрадоньки так само, як Цензор, я б почитала сторінку НБУ на фейсбуці для початку
Nathalie27• 09 сентября 2024
Ответ дляoboeva
Давно пора депутатам это сделать
Не переживайте. У депутатів вже давно все легалізовано і ще записано на бізнеси дружин і дітей.
Бессмертный пони• 09 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
И что пишет НацБанк ?
ksusha1155• 09 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
Речь идет о переводах с карты на карту
А як тоді кредити народ закриватиме?
Бессмертный пони• 09 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
А як тоді кредити народ закриватиме?
Я откуда знаю ? Вы меня так спрашиваете , как будто это моя идея и инициатива .
ksusha1155• 09 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Яке відношення кредити мають до переказів фізособам?
З однієї фіз на іншу фіз відправляються гроші. Чи я щось плутаю? Я так між двома своїми картами роблю. Сорі якщо щось не так питаю, просто цікавлюсь
Ответ дляLyudaT
То скоріш за все вт і є той дроп, з яким бореться нбу.
Взагалі до дропів жодного відношення не маю, в мене власний бізнес. Платежі я не приймаю на приватні рахунки, але для себе кошти виводжу постійно і це не 150т.
З якого дива мене тре обмежувати в чомусь?
Ответ дляЧомучка
Для себе - це між своїми картками. Тут немає обмежень.
Ответ дляLyudaT
Для себе - це на власні потреби.
А потреби це і оплата на приватні картки іншим особам.
Ось сьогодні оплачувала передплату за пошив пальто 35т грн і за пошив взуття 7200.
Минулого тижня завдаток внесла за будиночок в Закарпатті 20т.
На вихідні колежанка в борг просила 10т, теж на приватну картку скинула.
Ну і на скільки мені вистачить того ліміту? На пару тижнів макс.
Нафік воно мені треба? Звісно ж я буду проти, мати кошти і не мати змогу ними розпоряджатися, дикість якась.
Ответ дляЧомучка
Для себе - це на власні потреби.
Так проблема в тому, що ви опоачуєте послуги на картки фізосіб, які не платять податки. Шукайте таких, які платять. І у вас не буде проблем.
Ответ дляLyudaT
Це робота податкової - шукати тих хто не сплачує. Або створювати такі умови, щоб людина хотіла сама платити.
А я хочу робити як мені зручно і не мати головного болю.
Бухгалтер вже підтвердила, що НБУ сказав що обмежень наразі не передбачено. Питання закрите.