сЛАдКОежКА• 09 сентября 2024
Як ви працюєте з СЕО, таргетологами?
Виставила оголошення на біржі, відгукнувся хлопець, наче все оговорили, додався в ТГ, готові починати.
Питаю як відбувається оплата, взаємодія: оплата за місяць наперед на картку приватної особи, на ФОП ні.
Питаю може тоді договір є заключити між собою прописати зобов´язання сторін - ні, я так ніколи не працював, це нормальна практика що клієнти платять наперед (с)
Якби я працював з договором чи через компанію, то було втричі дорожче (с)
Коротше, хто працює так з новими невідомим вам виконавцями, як перестраховуєтеся?
сЛАдКОежКА
• 09 сентября 2024
Ответ дляMaryKa
Большинство в этой сфере работают без договора, оплата наперед на карту. Смотрите на его страницу, отзывы. Или ищите другого.
Сколько просит за услуги?
Є сторінка на біржі, є пара гарних відгуків.
Але як вони мене врятують якщо він собі передумає наприклад? Чи навіть якщо його за тиждень мобілізують?
Просить 15т грн на місяць за супровід та ще кілька сотень дол за вічні посилання, тексти і так далі.
Stepa_nida• 09 сентября 2024
Нам щастить - досі усі, кого нам радили по сарафанному радіо, мали ФОП та звісно ж, можливість укласти договір.
В мене пів компанії маркетологів, практично кожен за 2022-2024 встиг взяти проект в сфері діяльності благодійних організацій - там взагалі неможливо без офіційного оформлення відносин, тому що кошти донорські.