Непонятно• 09 сентября 2024
Звільнення з роботи
Які причини для Вас більш вагомі для звільнення? Зарплата, яку непереглядають а ціни ростуть! Колектив, яки не зовсім доброзичливий,,,
Результат:
вже голосів:
56 (67.47%)
Зарплата
16 (19.28%)
Колектив
11 (13.25%)
Свій варіант
Стефанія• 09 сентября 2024
Выбрала зарплату, но для меня еще важно чтоб работа была интересная. Если мне там скучно или работа как каторга, то даже хорошая зарплата не спасет
Пишущаяся• 09 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
зарплата. і тільки. на колектив - плювати.
+100.
Я на работу хожу деньги зарабатывать, а не дружить
Рожева юбка• 09 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
+100.
ніколи ні з ким не дружу,нічого не розповідаю про себе,дружб не воджу. мене цікавить зп.я ось працюю в колективі 15 років.багато кого пережила,бо ніколи про себе нічого не розповідаю. а хто був дуже щирим і всім допомагав-давно зжерли і виперли.Про себе ноль інфи-де живу,з ким живу,як живу. нічогісінько
Кидстаффовка• 09 сентября 2024
На колектив завжди пофіг. Я прилаштуюсь до всіх. А от зп — це головне. Якщо вона низька, то все інше не має сенсу.
Госпожа_тамагочи• 09 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
+100.
Дружити чи не дружити - це одне.
А коли в колективі відвертий булінг - це вже інше.
Непонятно
• 09 сентября 2024
У нас з/п піднімають всім крім одного відділу...і сам колектив гнилий...поза очі шушу...а в очі сцуть, як все добре! Фу у нас колектив чоловічий...а чоловіків взагалі невідчувається...я вже казала, що вони по половому признаку тільки чоловіки...
Стефанія• 09 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
А зачем вы там работаете?
Непонятно
• 09 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
А зачем вы там работаете?
рубати шашкою можна, але обдуманно...думаю ви розумієте про що я
Залізний занавіс• 09 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Не розумію, як ви хотіли відчувати чоловіків на роботі?
Щастя-здоровля• 09 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Боже, як це все правильно
Непонятно
• 09 сентября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Елементарно привітатись..., занести воду (до кулера)...бачать, що в архів несемо документи розвертається і морду в другу сторону, а якщо попросиш допомогти то розказує, що а моя жінка сама це все робить...або це не моя робота
Летала_НаМетле• 09 сентября 2024
Мне еще важно, чтоб начальство было адекватное
Когда токсики это очень и очень слржно
Коллеги еще полбеды, можно и не общаться
А вот начальство..
Я ушла с прошлой работы, кстати, из за того, что зп мне не подняли, а всем подняли. Такая себе пассивная агрессия. Сбелали так, чтоб сама ушла. А проработала я много лет там, начальство просто гнилое было
Когда токсики это очень и очень слржно
А вот начальство..
Стефанія• 09 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Нет. Если что-то не так и работа не приносит ни удовольствия ни нормальных денег, то не темы на форуме создавать, а увольняться и искать другую работу. Остальное мазохизм для меня
Залізний занавіс• 09 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
ясно, я чогось так і подумала. Напишіть Іво Бобулу, може, в нього знайдеться для вас вакансія, ви гарно спрацюєтесь
ЛижТолько• 09 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Це саме вірне рішення. Дуже жалкую, що через 15 років роботі , тільки зараз це зрозуміла.