...вред в масштабах государства? Без цифр статистики вы понимаете, какой процент пьяных аварий, пьяных убийств, пьяных преступлений? Понимаете, что государство наживается на слабости человека, продавая вещество, которое отключает в человеке человечность?
Мій родич п’є вже 30 років по бутилці кон’яку чи горілки щовечора,здоровий ,як кінь.Працює директором підприємства,вранці,як огірочок.Правда,скандальний і істеричний,але це риса характера,яка посилилась прийомом алкоголю.Як це-так пити і не хворіти?Це ’помилка того, хто вижив’? В когось є приклади таких алкашів-довгожителів? І я якщо вмирали-то від чого?
В мене дідусь так пив - по пляшці горілки щовечора, зранку в інститут на роботу. Помер в 74 роки від інсульту. Теж виглядав здоровим, сильним. Але ж всередині що там? Може якби не пив, то прожив би 90 чи 100? Знайомий сильний і кріпкий мужик. Ввечері любив випити доброго коньяку. Вмер в 40+ від цирозу. Може мав би жити і жити до 80. В кожного своя історія.
Нестоячі на ногах, то дуже хворі люди. Я сприймаю алкоголіків просто хворими. Ну хворіють іншими хронічними хворобами люди, от така хвороба є алкоголізм
Тільки онко чи діабет не вибирають, а алкоголізм вибирають. Групи АА яяскравий приклад, що можна зійти з любої стадії.
Всегда возможно по-умному снижать употребление. Было бы желание.
Убрать доступность: все продажи за пределами города и в строго определенное время.
Например, передачи, ролики о вреде интоксикаций ( в школах, вузах, на всех ТВ). На всех билбордах не вредная еда по скидке, а жизнеутверждающие лозунги, типа ’Жизнь прекрасна с чистым сознанием’, ’Красота и чистота души и тела - цель человека’ (в таком стиле) и красоты природы, которую беречь надо. Плюс в каждом районе/доме/площадке спортивные сооружения, велосипедные дорожки и доступные цены на велосипеды.
Який же молодець! Бо мій в запої біля 30 років, і після лікарні так не зробив, хоча поламав руку, і теж діагнозів наставили, сказали що скоро помре. Місяць не пив, і знову по новій. Тепер з непрацюючою рукою, бо йому влом розробляти руку після операції (ми влетіли в суму більше тисячі доларів). Все до фені. Зато через його залежність не п´ю я, не п´ють мої діти)
Ну как молодец... Когда детям и жене испортил испоганил жизнь - ему пофиг, а как его коснулось - то он мАладец ....
В мене тато не пив,не палив,був доброю людиною,помер в муках від раку в 66 років:(((Ну от де справедливість..
Моя бабушка так тоже говорила. Мой дедушка не пил, не курил вообще никогда в жизни, питался только правильно, был жилистым и здоровым. Умер в 82, перед этим много лет в агрессивной деменции - она ухаживала и на десять лет себе жизнь сократила. А его брат - 100 кг веса, пил всю жизнь до поросячьего визга, дожил до 90 лет при полном здравии и уме и умер во сне.
92 дні як взагалі не вживаю! 3 місяці без алко, до того не вважала себе алкашкою, але для зняття стресу, для кращого сну, аби забути прочитані новини : бокальчик перед сном, він дуже плавно переріс в 3, а там вже і пляшка (як в суху землю). Самостійно вибратись з цього - важко, мені допоміг додаток. В додатку кльова спільнота людей однодумців (люди різні, розумні. класні) мені в цій двіжуці дуже комфортно. Зараз я твереза і абсолютно щаслива! а скііііільки зекономлено грошей (в додатку натікало) шо вам казать...
Сусід в селі Тверезим я його не бачив - або п’яний або випивший і цигарка без фільтру Помер в 80+ - зять побив до смерті
Дякую, я сама дуже радію! Покращилось все : стан шкіри, колір лиця, трохи схудла, припухлість як рукою зняло, все думала, що то ’сезонна’ алергія, а воно не алергія.
Если постепенно внедрять идею ’алкоголь - зло’ и это всё на уровне государства, то результат будет .
Вот ещё очень странный факт: продажа алкоголя НЕ ПОКРЫВАЕТ ущерб, от последствий его употребления. Т.е. вред от алкоголя, все траты, которое несёт общество, не перекрываются доходами от продажи. Вот это почему-то игнорируется всеми и на всех уровнях. Почему?
1 із способів знищення населення. Є повільніші способи, є швидші. Війна - найшвидший.
Расскажите как,если на работе аврал,встало оборудование ,заказ на миллионы горит,причину устраняли две смены.Приходишь домой в 23.00,а 8.00 уже нужно запускать линии,и присутствовать при этом. Лег,а в голову мысли разные,продумываешь,уснуть не можешь,а уже час ночи.Как расслабиться и отпустить на пару часов ситуацию? Вот налила грамм 40 за ужином,и через 20 минут ты спишь как младенец.Голова ясная,отдохнула,можно работать.
Вы мужчина или женщина ?