Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2024
База для ногтей
Порекомендуйте лучшую базу для ногтей😌 чтобы не было сколов и долго держалась
Кондуктор маршрутки
• 10 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Гель- лак? Адор мультибаза
Гель-лак, спасибо
Бубль Гум)• 10 сентября 2024
Зараз в кожній ТМ буде база типу скотч і стійкі топи антицарапка без липкості.
Мені подобаються бази Універсальна від ПНБ, така ж від Нейл Апекс, обидві адгезивні, носяться прекрасно. Взаналі, мені всі бази ПНБ подобались, бо не викликали у мене алергії. Бази типу скотч є ще (крім Адору) у ПНБ, Дарк і напевне ще у когось, весь асортимент ринку я не досліджувала.