Анонимба• 10 сентября 2024
Когда варить повидло?
Смотрю, из яблок только Слава Победителю, Гала.
Девы, когда сезон?
Успокойся_Успокойся• 10 сентября 2024
Слава Переможцю я варила в липні і першій половині серпня. Яблука свої, Київщина
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
У нас Слава вже пройшла й сліду нема, зараз Антонівка, Сніжний, Джонатан
Успокойся_Успокойся• 10 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Яле якщо чесно я не уявляю яке повидло з кальвіна ...
Наездница• 10 сентября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Зі сніжки смачно дольками варення) воно як мармелад на смак)
Успокойся_Успокойся• 10 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Буду знать. Ми просто той кальвін так любимо, що до варки ніколи не доходило діло, ми все з´їдаємо :)
Наездница• 10 сентября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Воно єдине,яке у мене не розлазиться при варці. Я пробувала з інших(ніби твердих теж сортів),а воно все одно в кашу перетворюється. Ну те дольками-це бомба,з чаєм неможливо зупинитись)
А ми от навпаки не дуже любимо так))) більшесемеренка люблю))
Успокойся_Успокойся• 10 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Я маю на увазі, ті яблука, що є на базарі, своїх немає.
Ну так сезон пройшов вже грубо аажучи. Було дуже спекотне літо, все пройшло раніше.
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Чому? Я варю і повидло, і варення, воно прекрасне
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А дивіться, яке з нього цікаве роблю)
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Так на базарі повно різних яблук, беріть будь-які і варіть без проблем, просто орієнтуйтесь на солодкість яблука, щоб цукор відрегулювати. На повидло підуть будь-які сорти
Шиворот Навыворот• 10 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
А дивіться, яке з нього цікаве роблю)
Як ви це робите? В мене бабуся таке повидло робила, але вона померла до того, як я доросла до віку закруток. Дайте рецепт, будь ласочка!
Успокойся_Успокойся• 10 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
А дивіться, яке з нього цікаве роблю)
Заливаєте сиропом киплячим кілька разів?
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ось по цьому рецепту робила. Цедри я б взяла вдвічі менше, ніж в рецепті, бо гарно її чути. Фреш я не видавлювала, просто купила дитячий пакетик соку з трубочкою
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Додала рецепт цих паличок) Цього разу ще й дольками робила, нічого не заливала, просто порізала, дала ніч постояти, а тоді лише кілька разів доводила до кипіння, особливо не мішаючи. Класні дольки вийшли і це при тому, що цукру 500г. Це донешта була
Ответ дляНаездница
В мене бувша колега варила яблучне варення з білого наливу, аж прозоре з дольками,таке смачне, желейне , неймовірне.
Ответ дляФФФФристайла
Клас
ФФФФристайла• 10 сентября 2024
Дівчата, ще згадала, що варила по рецепту Світлани Чернової в ютубі повидло на м´ясорубку - навдивовижу дуже цікаве вийшло на смак і текстура