Щас ухожу• 10 сентября 2024
Планування маленького будиночка- куди шафу поставити?
Щас ухожу
• 10 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
То ж у вас на плані ще якесь приміщення за кухнею/ванною? Це що? Сарайчик? Можна було б весь брудний одяг там лишати. В мене чоловік так в гаражі переодягається, виконуючи роботи в дворі/городі.
Але ж взуття все рівно вдома ставить
Оце питання де при вході зробити шафу(вішалки) для вуличного одягу і взуття
66сезон666серия• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Але ж взуття все рівно вдома ставить
Краще зправа, в бік кухні. Ніж в бік дивану.
Пьяная вишня• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Немає
Такого
Оце заходиш в дім і відразу таке..
Такого
Оце заходиш в дім і відразу таке..
Так пристройте, это не дорого)) Из досок обычных. Там и хранить инвентарь можно, если нет сарая.
Щас ухожу
• 10 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Значить мабцть так і залишу як на плані
сЛАдКОежКА• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
З якого боку? Права чи ліво
З якого вам зручно. Побачила ваше планування, там взагалі ніде не зручно)) Не зрозуміло яка ширина стіни, куди куртку повісити, взуття поставити. Такі речі потрібно планувати перед будівництвом. Тепер мабуть тільки під стіну біля ліжка, якщо ширина за дверима ванної кімнати дозволить.
Грабля• 10 сентября 2024
Автор, а в якій програмі планування робили? Треба собі меблі теж порухати
66сезон666серия• 10 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
Зліва від входу вішак для верхнього одягу, під ним полиці для взуття. Якщо потрібні шафи для одягу, то диван ставити посередині стіни а збоків шафи, так щоб диван був у ниші.
Або ліжко ставити так само, між шафами.
Мій не такий• 10 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Збоку від входу. Вхідна група і відділ під речі, які будуть залишатись. Біля ліжка можна комод. Але ж то вам треба дивитись по плану де зручно в залежності від планування.
Комод займет столько же места сколько и шкаф
Корсет_на_шурупах• 10 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
я условно мотлох.
пылесос, гладилка, утварь всякая
Навіщо це на літній дачі?
66сезон666серия• 10 сентября 2024
Я б поставила в простінку зправа від дверей щось подібне
Щоб мати змогу при вході повісити верхній одяг і поставити взуття.
А повноцінну шафу розмістила б у зоні ліжка/дивану.
Мій не такий• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так треба йти через всю кімнату щоб одяг покласти
Хотілося б при вході якийсь вішак щоб був. Де взуття ставити?
Все это нужно было продумывать до того как строить дом...
Мій не такий• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Теж думала.. але чоловік не хоче затуляти вікно
Пусть построит большой ’предбанник’, тогда вопрос обуви и мокрых курток сразу же решится.
Входная дверь в самом проходном месте - маршрут кухня-диван это жесть!
сЛАдКОежКА• 10 сентября 2024
Ответ дляМій не такий
Можна шафу. Я ж не знаю розмірів стін. Можливо шафа загромоздить собою простір і буде заважати. Комод все ж таки візуально звільняє простір, та й на нього можна поставити/покласти якісь повсякденні речі, які на дачі не зручно кожен раз ховати в ящики шафок. Телефони, книга, зарядки і т.д. А якщо ліжко розвернути лицем до тієї стіни, то можливо на комод чи над ним можна телевізор повісити. Для курток і взуття всеодно біля входу має щось бути.
Мій не такий• 10 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Шкаф это не значит 2 глухие двери...
В нем можно даже телек разместить при желании, главное фантазию подключить
Мій не такий• 10 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Навіщо це на літній дачі?
Пылесос обязательно нужен!
У нас будет ползать все подбирать, в т.ч. прорвавшихся муравьев
Малинка• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Класна ідея
Але ж все рівно питання стоїть з якого боку знімати взуття і де буде висіти мокра куртка?
Біля входу. Це логічно і зручно. Ставте шафу і пару відкритих крючків для мокрого одягу. Я би ставила торцом до стіни, щоб зонування було за рахунок шафи.
Бодіпозітівна• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Та треба хоч якийсь шкаф
А куди тв повісити??
Чоловік пропонує біля входу в туалет
Але ж можна зацепити?
А куди тв повісити??
Чоловік пропонує біля входу в туалет
Але ж можна зацепити?
Я тоже за шкаф около входа в туалет, если стоять лицом к двери туалета, то слева узкий шкаф 45 см на 2-3 двери, есть малогабаритные в юйске видела. там и для вешалок и полочки.
А при входе в дом слева от двери просто крючки для курток и небольшую банкетку для обуви поставить. Вместо кровати я бы диван поставила, это же не на постоянку спать, а места занимает меньше.
Бодіпозітівна• 10 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ось так думала
телек отлично висит, не будет мешать, не переживайте)
сЛАдКОежКА• 10 сентября 2024
Ответ дляМій не такий
Шкаф это не значит 2 глухие двери...
Про комод то же самое можно сказать)) Смысл спорить тогда. Если бы у автора хватило фантазии, она бы не спрашивала совета здесь.