Наша взяла• 10 сентября 2024
Якщо в дітей канікули в різний час?
Як ви вирішуєте проблему з відпусткою? Щось я зависла цього року.
Результат:
вже голосів:
6 (50%)
Сидимо вдома
6 (50%)
Результати
0 (0%)
Їду з однією дитиною
0 (0%)
Їду з дітьми по черзі
Наша взяла
• 10 сентября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Где вариант: дети на каникулах, я работаю?
Я завжди беру відпустку під час канікул. Цього року не знаю як зробити
Забрызжу ядом• 10 сентября 2024
Ответ дляНаша взяла
Тобто: 3 місяці влітку, тиждень восени, тиждень навесні. 2 тижня взимку.
О-го у вас відпустки!
Дюйм оф о4ка• 10 сентября 2024
Це в Україні? Діти в різних школах і в них розбіжності в тиждень?
Наче останнє, що я чула, то канікули по різному в різних містах, але не в різних школах одного міста.
Наша взяла
• 10 сентября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
О-го у вас відпустки!
Беру для спільних поїздок, влітку найбільшу частину і мінімум тиждень зимою
Сусідка знизу• 10 сентября 2024
Ответ дляНаша взяла
Візьміть на канікули старшого, а молодший нехай тиждень прогуляє.
Наша взяла
• 10 сентября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не в Україні, молодша і старша школа, графіки різні. В старшої якраз практика під час стандартних канікул
Дюйм оф о4ка• 10 сентября 2024
Ответ дляНаша взяла
Тоді поговорити і скоріш за все запропонувати старшій щось альтернативне. Ви не розірветеся, а пропускати за кордоном наче неможна.