Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2024
16-річна донька дивиться фільми для дорослих. Як поговорити?
Ми релігійна віруюча родина, чоловік працює священником.
І тут таке. Мені дуже незручно, неприємно. Хочу пояснити їй, що дівчаткам таке дивитись на можна, неприємно, що повинне бути таїнство першої ночі.
Хочу підібрати слова, а не знаю як
Пухнасті штани• 10 сентября 2024
Скучно тролі працювати стали!
Треба якусь перчинку!
Ну типу застала чоловіка з донькою запросмотром п0рно... Людоньки що робити? Як реагувати? ...
Треба якусь перчинку!
ПрипоРошенная• 10 сентября 2024
Нехай дивиться, звідки ще дитина вияснить, всі подробиці процесу, якщо вам таке не можна дивитись і очевидно й говорити теж не можна. Ну і навряд вона також стане дружиною священника.
Просто звязда• 10 сентября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Як перегляд порно завадить таїнству першої ночі?
Повторити захоче, так мама думає 😁
Мадам Тю-лю-лю• 10 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Повторити захоче, так мама думає 😁
Так прекрасно. Наречений буде у захваті. Першу ніч будуть згадувати всім сімейством
Ксерокопия ночи• 10 сентября 2024
Т.е. таинства первой ночи - понятие есть, а контроль контента 18+ вам религия запрещает?!!
Прокачую сідниці• 10 сентября 2024
Недавно ехала в маршрутке со священником . Так получилось, что стояла рядом и слышала как он по телефону разговаривал. Убедилась лишний раз , что это обычная работа и по-другому не стоит и называть.
Життє Бентежне• 10 сентября 2024
Ну только платная подписка на порнохаб спасёт ваши грешные души.
Рубаю олівлє• 10 сентября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Тайной, наверное, не будет 🤣🤣 она ж узнает, что ее там ждет
Вишня на торті• 10 сентября 2024
Якщо не знаєте, сходіть до церкви та запитайте священника як підібрати слова)
Потішаюся• 10 сентября 2024
Віра це ваш вибір, а не її. Вона хоче знати що відбувається, правду. А не казки з вашої біблії. Вона має право не підтримувати вашу віру і жити своє життя по своєму.
Пишу, не читаю• 10 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
При вас смотрит что-ли?
Всей семьёй смотрят
Точу ляси• 10 сентября 2024
знала в реальной жизни дочь священника, которая уже была годков так 30. Групповухи, секс разных видов в разные места, секс с соседом, с мужем и соседом, с сантехником и всеми , кто подвернется- ее стиль жизни) причем не глупая, имела свой небольшой бизнес, ну вот остановиться не могла) так что не знаю, что там в этих религиозных семьях не так, но реально дети вырастают еще те))) просто это один из случаев) знаю еще)