Птица Говоруша• 10 сентября 2024
Медична допомога для українських біженців у Франції, куди звертатися?
Як це організовано? І скільки це буде коштувати?
Зорієнтуйте, будь ласка, хто в темі.
Кнопкотиць• 10 сентября 2024
До будь-якого лікаря, якщо ви не працюєте і маєте cmu, то 100% покривається страховкою
ole4kakissa• 11 сентября 2024
Вы только приехали и оформили ВЗ?
Вам надо обратиться в ближайшую Caisse primaire d´assurance maladie (CPAM) для оформления страховки.
Первый год она будет бесплатная в рамках обслуживания врачей 1 сектора и большинства рецептурных лекарств.
Нужны APS+паспорт. Большим плюсом будет свидетельство о рождении с переводом, но можно и потом донести (нужно для картВиталь).