Я тут с краю постою• 10 сентября 2024
А реально ли с эндометриозом забеременеть и родить?
Мию чакри щоденно• 10 сентября 2024
Возможно. Моя мама двоих родила. А сейчас, вообще лучше лечение, чем тогда
Шаманю второпях• 10 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
Так, реально.треба лікаря гарного,який буде вести вагітність
Эндометриоз на качество беременности не влияет.Толтко иногда усложняет зачатие.
Безпринципова• 10 сентября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Не впливає,але можуть бути нюанси і краще мати досвідченого лікаря,аніж того,який в процесі набуття навичок
Птица Говоруша• 10 сентября 2024
Родить без проблем,главное с ним забеременеть. Я 4 года не беременела, потом погодки. Именно беременность очень хорошо влияет на эндометрий .Сейчас уже прохожу лечение на Визане.
Жена сантехника• 10 сентября 2024
Слышала фразу, что эндометриоз это болезнь нерожавших. Да, забеременеть реально, но чем запущенней форма, тем сложней. В случае же удачного зачатия, беременность очень хорошо пролечивает эндометриоз естественным путём, лучше любых лекарств.
куркулиха• 10 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Неправда. У меня после второй беременности появился. Эндометриоз это гормональный сбой: нервы, недосып, диеты его вызывают и это не лечится и он до климакса никуда не девается
Локшина на вухах• 11 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
😂😂😂😂😂😂дуже цікаво, як їй раніше діагностували це
Такий мабуть і ендомктріоз був, що родила, ще й двох
Я весела булька• 14 сентября 2024
А як вам поставили цей діазноз: брали зразок ендометрію та робили аналіз, сподіваюся? Якого ступеню ендометріоз?
Бо всі інші методи діагностики (УЗД, симптоматика) дають лише припущення щодо діагнозу. Найвірніший метод діагностики ендо - лапараскопія, менш інвазивно ще можна подивитися МРТ вогнища ендометріозу та оцінити його ступінь. Бо є різні стадії цієї болячки, відповідно й терміни зачаття можуть різнитися.
В додаток до діагнозу краще вважати на вік та здати АМГ, щоб розуміти, скільки у вас є часу на те, аби вагітніти природнім шляхом без всяких допоміжних технологій. Най все у вас вийде!)