Бабо-лебідка• 11 сентября 2024
Якою має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою?
Моя вага зараз 73 кг, виглядаю як така собі тітка відгодована. Яка має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою та делікатною?
Результат:
вже голосів:
69 (39.2%)
70 кг
63 (35.8%)
65 кг
25 (14.2%)
60 кг
19 (10.8%)
Свій варіант/результат
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Я вас помню
Вы талией хвастались недавно
По ответу смотрите что бы было комфортно , а как вам такой рост ? Все вокруг лилипуты наверное по ощущениям
Вы талией хвастались недавно
Зріст, як зріст. Я завжди висока була, не знаю навіть як то по іншому. Але хотілося б бути десь 1,7 м. Одяг незручно і тяжко підібрати по довжині.
Федорино Горе• 11 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
У мене 182, вага 78
Колись парилась тим животом чи ще чимось. Потім забила. І все. Навчилися жити щасливо в свої 46 років. Кому не подобається нехай не дивляться.
Вы красотка❤️
При таком же росте был +/- такой же вес. Это было идеально для меня. Можно даже до 80кг.
Сейчас 94-95кг. Не получается похудеть(
Ответ дляГомосноб
І шо від неї залишиться з -10? Боки - це кілограми 3, все інше там ок)
Невозможно локально похудеть- только бедна минус 3, так не бывает, уйдет также с бедер, ног, рук, спины, плечей, груди так же, все в сумме кг 7-8. В том числе бока. А минус три- ну немного заметно будет, возможно, но без эффекта вау.
Федорино Горе• 11 сентября 2024
Как много девочек отписалось с ростом 180+❤️ Так приятно, что нас много.
А то по следам тем ’Какой у Вас рост?’ создается впечатление, что нас всего пару человек на сайте))
куркулиха• 11 сентября 2024
В мене теж боки і така «висока» талія і завжди мені казали що треба тільки худнути і не можна качати бокові м’язи живота бо талія буде ще ширшою. Ну, все життя зі мною ці боки, навіть коли я худла. Плюнула і вже 3 місяці кожен день роблю всі можливі вправи саме на ці бокові м’язи. І диво, боки зникли і живіт зменшився, а талія так і не розкачалася) Хоча я була готова навіть до полноі відсутності талії - так мені ці боки остогидлі!😄
КараПузовна• 11 сентября 2024
Ну если при росте 1.73 струнка я коли важу 52, то наверное + 10см это 55. А у вас даже нет в опроснике такой цифры
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Можете поділитися, які саме вправи?
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ дляКумася
У вас все отлично, вы и так стройная)
Не убивайте свой метаболизм, я когда-то весила 70 при 175, но занималась спортом, отлично выглядела, а потом мне кто-то сказал, что 70 для женщины это кошмар и я начала худеть, теперь поправляюсь очень легко, пытаюсь вернутся к нормальному обмену веществ и к 70 кг :))
Якщо я відмовлюся від солодкого, швидких вуглеводів, перейду на овочі/білки і дефіцит калорій - то я вб´ю свій метаболізм?
Цикавенная• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
І не кажіть
ну может сбросить вам до 70 и будет нормально.
куркулиха• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Можете поділитися, які саме вправи?
На ютюбі канал madfit, мені подобається що там на будь-який рівень складності можна знайти вправи і є вправи на розтяжку. Ще мені ютюб постійно підкидає нові reels по темі, їх теж роблю. В мене вже 3 місяці майже щоденна кріпатура в проблемних зонах але результат в дзеркалі вже тішить, я навіть купила собі роздільний купальник😀.
А до цього в мене постійно боки нависали і якщо спереду це більш-менш норм мало вигляд то сзаду просто жах - як ще одна дупа зверху🤦♀️
Добра всем!• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
З цими боками не знаю як боротися. Колись мені казали, що в мене високі бедра
Белье врезается, возьмите по размеру, не будут так бока нависать.
БезникаЯ• 11 сентября 2024
Питання до автора. А з якого дива ви вирішили, що ви 182 см? Хто вас так наміряв? На фото якщо меблі стандартні, то нижче.
куркулиха• 11 сентября 2024
Про білизну тут пишуть - то ще той квест її підібрати. Бо якщо брати таку що не врізається в боки тоді в дупі буде завелика і збиратися «гармошкою» як шопопало
БезникаЯ• 11 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
В синсее туси трикотаж в рубчик 269 грн за 3 шт. Сідають на любу сідницю, не врізаються, не збираються, не спадають, гладеньки приємні.
куркулиха• 11 сентября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Дякую, а боки не передавлюють? Бо якщо сідниці маленькі або пласкі то білизна має бути С-ка, але боки Л-ка.
Я для себе безшовні з високою талією тільки могла носити
Будьте так ласкаві• 11 сентября 2024
Моя напарница при таком росте весит 56кг. Красивая и стройная 🩷
Мусик Пусик• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
І не кажіть
Вага не має абсолютно някого значення. А зовнішній вигляд впливає співвідношення підшкірного жиру і кількості м´язової тканини. Тренування і невеликій дефіціт калорій вам у поміч
Ноунэйм• 11 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Ого, и не скажешь я крупнее выгляжу при 62 кг
Я в зал ходжу регулярно.
Мэри Попкинс• 11 сентября 2024
В мене ті самі параметри. 182 і 73. Груді немає, все в попі і ногах. Мені не подобається. Моя ідеальна вага 65. Тоді і талія і попа і ніжки - все ок. Груди не худнуть - немає чому. Ближче до 40 стало дуже важко худнути. Ще й сидячий спосіб життя нажаль. За життя я важила і 75 - мені не подобалось і 55 (коли з чоловіком розійшлась) - скелетом була (розмір одежі 8). Зараз штани 12. Хочу 10.
Мания-Величия• 11 сентября 2024
Авторко, ви красунечка. Якщо вас турбують бока, займіться спортом. У вашому випадку худати може бути шкідливим для здоров´я.
Я маю подібний тип фігури, тільки я меньше по зросту і більша в об´ємах, принаймні на вигляд) в деяких речах виглядаю як корова, але в тих, що мають високу талію або обтягуючу - від фігури очей не відірвати. При цьому об´ємний низ, зверху ключиці, ребра на грудях (яких, до речі, теж майже немає) видно, і ось такі бедра.
Любіть те що маєте) все у вас гарно
куркулиха• 11 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Я в зал ходжу регулярно.
Так Ви молодець, за рік тренувань квадри не розкачали та ще й мінус 8 кг👍 Мабуть з тренером займаєтеся? Але мені здається Ви не добираєте білків в раціоні?
Диверсификация• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
что хорошо для 16 лет, то не очень для 40. все у вас хорошо. щас тут наговорят с три короба.
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ дляДиверсификация
Але мені не 40, а 33
Диверсификация• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Але мені не 40, а 33
ну, не шишнадцать... но и не девочка.
Аноним_• 11 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Кг 10 скинуть и супер, у вас ноги стройные и это супер
представляете как те ноги будут выглядеть при минус 10??
Ответ дляБабо-лебідка
Я б тоже хотела быть наверное просто 170 я 175 , наши еще ок хотя тоже полно даже мужиков ниже редко выше , многие другие национальности еще ниже и как-то уже не очень комфортно не говоря про каблуки
Області пітьми• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Просто знайдіть нормальну модель трусів. І не купуйте труси на два розміри менші.
Тоді не буде такого, як на фото.
Нормальна у Вас фігура, ніжки гарні, талія. Немає вміння підбрати собі білизну і одяг, щоб підкреслити свою красу.
Тоді не буде такого, як на фото.