Бабо-лебідка• 11 сентября 2024
Якою має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою?
Моя вага зараз 73 кг, виглядаю як така собі тітка відгодована. Яка має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою та делікатною?
Результат:
вже голосів:
69 (39.2%)
70 кг
63 (35.8%)
65 кг
25 (14.2%)
60 кг
19 (10.8%)
Свій варіант/результат
Безпринципова• 11 сентября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В мені 182 см,60 кг,можна і меньше ще
У меня рост 180, вес 66. Торчат ребра. Вот реально лежу в больнице, болею. И вес вот такой. А как же Вы выглядите в 60 кг?
Апофиозная• 11 сентября 2024
Ответ дляКумедна
в 60 у меня все ребра торчат
Для меня нормально 68-72
А рост какой?
Почему у меня в 56 - 57 ребра не торчат?
Ноунэйм• 11 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
І шо від неї залишиться з -10? Боки - це кілограми 3, все інше там ок)
В боках схуднити неможливо
Апофиозная• 11 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
В боках схуднити неможливо
Бока, это быстрые углеводы. И упражнения никто не отменял. Но на фото видно, что мышцами Корра там никто никогда не занимался.
Ноунэйм• 11 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
А рост какой?
У вас 182?
Кашка-маняшка• 11 сентября 2024
Автор, Ви не товста, просто тип фігури такий що жир відкладається в боки, вам буде краще носити високі труси і штани, і щоб ні в якому разі не перетягували. Схуднути локаційно неможливо, нажаль, бока уйдуть у вас тільки коли ви вже в інших місцях в скелета перетворитесь, і першими наростатимуть. Вчіться просто маскувати їх одягом, не перетягувати, робити акцент на талії вище.
Ноунэйм• 11 сентября 2024
Советничаю тут• 11 сентября 2024
Я1,8 м Зараз 85кг , забагато. Не критично, але треба 80. Ідеально 72-75 тоді я супер. (Вік 45+)
Тарабарщина• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
І не кажіть
Покажіть, в якому місці ви вгодовані?
Ноги худі. Живота немає. Де вгодованість?
Апофиозная• 11 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Покажіть, в якому місці ви вгодовані?
Что, не хватает ляшек и висячих боков?
Ду да ду да ду• 11 сентября 2024
54 кг при 180 росте. Это если быть стройной как я, перевела по своему ИМТ параметры на ваш рост.
Привіт з ботойбіччя• 11 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
это не фамилия вообще-то. ’Мышцы кора’, т.е. мышечного корсета, всё.
Коханозадовільна• 11 сентября 2024
Вам просто потрібно позбавитися от того спасатільного круга на животі і стан прибрати дряблість шкіри
Моя вага 73 і зріст 175, але я на спорті
Апофиозная• 11 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Яне буду автозаполнение вписывать вручную.
Потринділиця• 11 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Это уже приличный недостаток веса по ИМТ.
ДА да да• 11 сентября 2024
Мне отлично когда я 62 при росте 180, сейчас я 72, но тоже норм, я не парюсь
Укр_жіночка• 11 сентября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В мені 182 см,60 кг,можна і меньше ще
правильно, лучше 40
Ду да ду да ду• 11 сентября 2024
Ответ дляПотринділиця
Та нет, это даже с мышцами. 43 кг при 162 росте.
Ms. Iphone• 11 сентября 2024
вы прикалываетесь? в каком месте вы тётка еще и видгодована? не гневите бога
Кумася• 11 сентября 2024
У вас все отлично, вы и так стройная)
Не убивайте свой метаболизм, я когда-то весила 70 при 175, но занималась спортом, отлично выглядела, а потом мне кто-то сказал, что 70 для женщины это кошмар и я начала худеть, теперь поправляюсь очень легко, пытаюсь вернутся к нормальному обмену веществ и к 70 кг :))
П´яна вишня• 11 сентября 2024
Автор, ви струнка. Але тіло не в тонусі, skinny fat. Спорт і масаж, а не вагу скидати
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Саша, ти?)
Бабо-лебідка
• 11 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Я вас помню
Вы талией хвастались недавно
По ответу смотрите что бы было комфортно , а как вам такой рост ? Все вокруг лилипуты наверное по ощущениям
Вы талией хвастались недавно
То не моя мабуть тема. Я тут тільки з незадоволеними темами щодо фігури
жар-птица Нюра• 11 сентября 2024
В мене зріст 180 см, вага 62 кг. Виглядаю стрункою тоненькою і не великою. Треба худішати вам. З великим зростом не можна бути навіть з середньою вагою. Будете шкафом.