Бабо-лебідка• 11 сентября 2024

Якою має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою?

Моя вага зараз 73 кг, виглядаю як така собі тітка відгодована. Яка має бути вага при зрості 182 см, аби бути стрункою та делікатною?
Результат:
вже голосів: 176
69 (39.2%) 70 кг
63 (35.8%) 65 кг
25 (14.2%) 60 кг
19 (10.8%) Свій варіант/результат
Любви вам!• 11 сентября 2024
У мене 178-61, виглядаю середньою, не худою, але і не повною. Вважаю, ваша вага має бути 65
неДоЖиру• 11 сентября 2024
У меня 185 - вес за последние 2 года попрыгал конкретно
2 года назад - 58кг был, мне нравилось, во все штаны прошлых лет входила.... но жопы ноль, лицовсе покрылось морщинами и муж злой, что вешалка рядом... и плюс знакомые кто встречал и не видел меня год - спрашивали, ты болеешь? и это меня бесило! хотя по объему бедер и коленками мне все нравилось
сейчас 69-70кг - вроде все ок и лицо стало на место и попа...
Но я все прекрасно понимаю, что если бы был спорт (хотя хожу постоянно пешком, не каждый день, но не по 10 минут, а более чем по часу) - то было бы все ок
П.С. главное - мне 40лет и девочки, запомните, если начинаете худеть в возрасте 35+.... Ваше лицо поплывет 100%
Перекус беру завжди• 11 сентября 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В мені 182 см,60 кг,можна і меньше ще
В мене дочка 180 -60 кг , мені наче худа , 👀, такий довгий хробачок
Статус Ква• 11 сентября 2024
Ви ж загалом не товста, навіть не знаю, скидайте до 70. Ох, якби можна було скинути тільки в боках, а так на фоні схуднення всього тіла все одно бока будуть більші.
Шкварочка• 11 сентября 2024
Что тут, толстухи опять бьются - кто худее
Точу ляси• 11 сентября 2024
Отличные ноги-грудь, немного поработать с боками-животом, но это спортом, вес хороший, проголосовала за 70 кг.
Passiflora_• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
І не кажіть
В якому місті ви вгодована? Чи виставили фігуру, щоб вас компліментами закидали?
жар-птица Нюра• 11 сентября 2024
Ответ дляМиззери
А с маленьким ростом и большим весом ? Как колобок
Ну це теж не айс звичайно
Кумася• 11 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Якщо я відмовлюся від солодкого, швидких вуглеводів, перейду на овочі/білки і дефіцит калорій - то я вб´ю свій метаболізм?
А чего до этого тогда так не сделали? Вы токсик еще тот)) не похудеть вам
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляГладиолус
У мене 182, вага 78
Колись парилась тим животом чи ще чимось. Потім забила. І все. Навчилися жити щасливо в свої 46 років. Кому не подобається нехай не дивляться.
Ого, яка Ви крута!!! Невеличкий животик то норм. А в мене живіт в любій вазі плаский, але при наборі все в стегна йде
Ваш варіант мені більше до смаку
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Я виглядаю значно товстіше вас
Ви просто на фото спустили велосипедки, і вони перетягнули. А так норм, талія виразна. Можете просто кардіо додати, щоб більше подобатися собі. Воно і вцілому для здоров’я корисно

Я бігати почала зранку - то тепер більше сил вдень
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
В мене зріст 180 см, вага 62 кг. Виглядаю стрункою тоненькою і не великою. Треба худішати вам. З великим зростом не можна бути навіть з середньою вагою. Будете шкафом.
Та навпаки, чим вище зріст - тим менше помітні кг