Вкаблучках• 11 сентября 2024
якість картинки відео в зумі
мабуть в макбуках найкраща?
в недорогих ноутах - мінімальна, так?
Криниця щастя• 11 сентября 2024
якість залежить від швидкості інету, ще в зум налаштування є. В мене навіть старий ноут(15 років) дає нормальну картинку
Вільний митець• 11 сентября 2024
Качество картинки зависит от разных факторов- камеры, скорости интернета, настроек...
Камера full hd стоит во многих ноутбуках, не только в макбуках
Не виправдовуюсь• 11 сентября 2024
При чем тут марка ноутбука к зуму. Качество камеры имеет значение и скорость интернета. Камеры сейчас везде хорошие.