Мотористка• 11 сентября 2024
Заміна шин в північно західній Європі?
Чи є якийсь контроль щодо заміни шин в жовтні чи це залежить від погодних умов?
ДлинноНожка• 11 сентября 2024
У кожній країні свої правила, читайте. Я в фінці, тут від погодних умов залежить
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Я буду проїздом в кількох, написано, що з 1 жовтня , але не знаю чи це якось контролюється , бо в такий час ще точно не буде морозів
Ненька наша• 11 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Якщо вас зупинить поліція, то штраф буде обов´язково, за гуму не за сезоном. Тому знати терміни у ваших інтересах
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
А де поліція фізично зупиняє?
Ненька наша• 11 сентября 2024
Ответ дляМотористка
А де поліція фізично зупиняє?
На дорогах и совершенно любых
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
На дорогах и совершенно любых
Просто ніколи не бачила поліції в жодній країні, лише радари
Ненька наша• 11 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Полиция есть в любой стране. Как и полицейские машины, которые вы просто не замечаете в потоке
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Вони ж не зупиняють транспорт просто так, тим більше в потоці
Ненька наша• 11 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Конечно останавливают. Кстати, и не только полиция,но и погранслужба,которая тоже останавливает авто на иностранных номерах просто на дороге для проверки документов
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
За 15 років жодного разу, тому справді цікаво, всяких випадках таке може бути
Ненька наша• 11 сентября 2024
Ответ дляМотористка
А мене за 3 роки зупинили разів 10. Просто перевірити і все
Тектологиня 80lv• 11 сентября 2024
Что мешает заранее поставить зимнюю резину если вы едете в такую дорогу?
Остановить могут где угодно.
Мы когда-то тонировку с передних дверей отдирали в Германии и штраф платили, хотя до этого 5 лет ездили и ничего.
Остановить могут где угодно.
Тектологиня 80lv• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
В германии они могут быть на обычной машине, без опознавательных знаков.
Поэтому если вас обогнала машина и на заднем стекле появилась бегущая строка (Бидте-дридте дальше непонятно...😁)- следуйте за этой машиной.
Они съезжают на ближайший паркинг и проводят проверку.
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Остановить могут где угодно.
Це коротка поїздка на вихідні, в моїй країні не потрібно змінювати резину.
Мотористка
• 11 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
В яких країнах?