тянитолкайка• 11 сентября 2024
Хто в це вірить
Будь-ласка, скептики, пройдіть повз. Добре не вірити, коли в тебе все окей і сильна енергетика, яка не пробивається злим оком.
Дитина дуже збудлива постійно, постійно якісь травми, на рівному місці, плач скрізь сон, плач без причини, були в невролога, все ок. Кажуть такий характер. Але це вже неможливо, шкода дитину, і особливо таке відбувається в якесь релігійне свято. Будь-ласка, хто може щось порадити, які молитви читати, чи до кого звернутись? Вірю в будь що. Вже не знаю як допомогти. Нерви не витримують.
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Всі хто перейнявся і відповів по людськи дякую!
Всі хто насміхається і «ліпить» недоречні коментарі нехай вам життя підкидає такі ситуації, які ви будете з такою легкістю вирішувати, як тут вирішуєте мої.
Автор а навіщо ви людям таке бажаєте?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Бажаю вам такої пильності, щоб ваші діти ні разу не робили собі травм. Більше нічого сказати не можу.
Інколи травми то одне. І не травми, а просто впав на попу, наприклад. А ви пишете про постійні ТРАВМИ.
Це недогочд за дитиною
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
За чайної вам просивше знайти якусь бабку і перекласти відповідальність за дитину на неї. Не вийшло - погана бабка, пошукаю іншу.
А взятись самій - це важко. Це щось робити, міняти в житті, поступатись комфортом, той же розпорядок встановлювати - ще й брати відповідальність на себе. Звичайно ви цього не зробите. Хоча реально це займає тиждень максимум. І було б вам щастя.
Вам потрібен такий лікар як у моєї дитини. Який на мене так наїхав, що мені легше було той розпорядок встановити.
І о чудо, виявилось що дитина може бути спокійнішою, і ніякий то не зглаз, а перезбуджена нервова система.
Але вам такий не попався. Нажаль.
Я сама лікар і певно що знаю щось про режим. А не вперше тут пишу за порадою як «організувати режим».
Мрію про пончик• 11 сентября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Автор а навіщо ви людям таке бажаєте?
А потім дивується що в неї проблеми. Що іншим бажаєш, то тобі й повертається.
Айболитная• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Зйомна. Хазяйка жінка, неодружена і без дітей.
Хозяйке эта квартира от кого досталась? Поспрашивайте соседей еще, кто жил до вас и чего уехали.
Ребенок родился уже в этой квартире?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Лікар, який вірить бабкам замість того, щоб зайнятись дитиною?
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Теж не зрозуміла,цього побажання людям,хоча їй ніхто нічого поганого не писав
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Автор а навіщо ви людям таке бажаєте?
Що бажаю? Щоб свої поради на собі застосовували?
Попросила по людськи, не вірите пройдіть повз.
А якщо не вірите, то чого ж ви боїтесь якихось «побажань»?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
100%
Авторе, хоч над цим подумаіте
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А як це зробити? Можна вам написати особисто?
Я тут вам напишу. Робити на заході сонця, коли НЕМАЄ МІСЯЧНИХ, на голові - хустка. Запалюєте звичайну воскову свічку,, краще церковну. Читаєте Отче наш, 90 псалом и Животвор.Хресту. Яйця свіжі домашні краще, але можна з магазину, тільки номер партії стерти треба. Берете яйце, проти часової стрілки з голови дитини викатуєте зі словами- ’То, что в тело (имя) с лихим делом пришло,тело(имя) губило,гноило,изводило, все в яйцо вошло, в яйцо зашло, да прочь навсегда ушло,во имя Господа Иисуса Хриса, Аминь 3 раза. Яйце закопати під деревом, де люди не ходять , або розбити у банку з водою та вилити в унітаз зі словами ’Течет вода, лихо уходит навсегда’, перехристити. Так робити 3 або 9 днів.
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляЖена миллионера
По смажити яєчню, смайли «ржущіє», херова мати, що не дивиться за дитиною? Це по вашому щось хороше?
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Так вам і пишуть зі свого досвіду
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ви бажаєте такого ж лиха. І навіть не задумались про це.
Чудовий каламбур• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Пацієнтів ви теж лікуєте молитвами і радите звернутись до бабки щоб та викатала яйце? Вам людина написала реально розумні речі, а ви скоріше повірите що таке відбувається бо квартиру здає неодружна жінка без дітей, яка заздрить вам і порчу наводить.
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тобто те що мені писали то лихо? То навіщо ж мені лихо радять? Самі собі протирічите.
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
Дякую!
Айболитная• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну вот это вы зря желаете.
Определенно, есть тонкий план и темная материя. Раз уж вы столкнулись с ними, то зачем же подкармливать их своими же действиями? А может вы своими мыслями, злобой их и удерживаете..
Тогда это будет бесконечно. Нужно опре, на какой вы стороне
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
А чому проти годинникової стрілки?
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А чому проти годинникової стрілки?
Все, что снимаем, против часовой делаем, выкатываем из тонкого тела
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну вот это вы зря желаете.
Спочатку насмілюватись з проблеми людини, а тоді зробити її винною, що їй це не подобається. 👎
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну вот это вы зря желаете.
Якщо всім так смішно, то просто посмійтесь і з решти моїх повідомлень. Не треба так гостро на них реагувати і чогось боятись.
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А чому проти годинникової стрілки?
Также держите дома всегда крещенскую воду, давайте ребенку каждое утро, почистите еще свое жилище солью( на убывающей луне лучше)
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
А як це зробити? Почистити сіллю?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Вокруг человека есть энергополе,тоже мистики нет.есть люди,возле которых лампочки горят,выходят приборы со строя
Надо же, какие познания... А немногим ранее, писали про яичницу и прочую чушь.
А может эти люди и яйца на ладошках жарят.
ГороховаЯ• 11 сентября 2024
Автор, пусть вам поможет, всё что посоветовали. Не реагируйте на плохие комментарии, те кто никогда с таким не сталкивался, не поймет никогда. Сытый голодного, как говорится.
Анонім Завгосп• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Це можна якось самостійно зробити?
Яйцо покатать
Воск вылить
А потом купить ребёнку магне б6
И себе тоже
Воск вылить
А потом купить ребёнку магне б6
И себе тоже
Сиджу тихенько• 11 сентября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Яйця домашні чи магазинні? Курячі, утячі чи гусячі? Чи може страусині? Вони мабуть найефективніші
Що ж Ви так вузько мислите, яйця є не тільки у птахів.
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так, саме так. В темі написала, що ті хто не стикався з подібним, не зрозуміють. Скептицизм тут недоречний. Просто нехай подякують, що їх це оминуло і пройшли б повз.
Сиджу тихенько• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Моя немовлятком один раз впала з дивану на килим. Коли її недосвідчена мама (тобто я) залишила дитину без нагляду і пішла на кухню.
Мені одного разу вистачило для науки.
А Вам скільки разів треба?
Мені одного разу вистачило для науки.
А Вам скільки разів треба?