тянитолкайка• 11 сентября 2024

Хто в це вірить

Будь-ласка, скептики, пройдіть повз. Добре не вірити, коли в тебе все окей і сильна енергетика, яка не пробивається злим оком.
Дитина дуже збудлива постійно, постійно якісь травми, на рівному місці, плач скрізь сон, плач без причини, були в невролога, все ок. Кажуть такий характер. Але це вже неможливо, шкода дитину, і особливо таке відбувається в якесь релігійне свято. Будь-ласка, хто може щось порадити, які молитви читати, чи до кого звернутись? Вірю в будь що. Вже не знаю як допомогти. Нерви не витримують.
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Майже рік
Автор вона ще у вас дуже маленька,сходіть ще до лікаря.

Мрію про пончик• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Майже рік
Дитині майже рік і постійно якісь травми ? Ви що, не наглядаєте за ним ?
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Так легко такі коментарі писати і залишатись спокійним коли все ок.
Выкатайте ребенка яйцом сами, не у бабки, почистите свечами с молитвой, на закате
Oljusja• 11 сентября 2024
Почитайте про магниевое масло, хлорид магния, укр производитель есть dr. magnesium
Поможет и Вам и ребенку стать спокойнее
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
До, речі в квартирі часто вмикається саме по собі сенсорне світло і іграшки можуть засвітитись самостійно.
Автор,вмикаються іграшки це нормально чи світяться,в нас так теж було.Особливо коли батерейки вже сідають
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
А як це зробити? Можна вам написати особисто?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Майже рік
Тобто ви хочете, щоб в рік дитина лежала струнко, не плакала, не вередувала, не падала?
Дитина в рік починає ходити, досліджувати світ. Звичайно падає, все тягне в рота, натикається на кути і меблі, якщо не застерегли від цього.
Я вже мовчу, що якщо в рік дитина постійно травмується, то до мами питання щодо догляду за нею.

Щодо вередування - установіть режим дня. Щоб дитина спала, їла, гуляла на вулиці, грала вдома в один і той же час. Це дуже важливо для активних дітей, які часто збуджуються.
Це з власного досвіду - дуже помагає.
Кто крайний?• 11 сентября 2024
Можу уявити як вам важко 😣 Сходіть до психолога з дитиною і для себе сесії візьміть. Стане краще. Зараз більшість людей з ними працює
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Для людини, яка в школі погано вчила фізику - світ наповнений чудесами та чарами.
Почитайте як працює сенсор. Все стане ясно.

Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь

Це з власного досвіду - дуже помагає.
Сто відсотків,підтримую так і є
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Майже рік
Тогда это не. ее, а именно семейное.
У меня знакомые есть. Как праздник, так ругались страшно. Пока до них не дошло. Они сознательно настраивались и просто следили за раздражением, чтобы на людей не выпускать. Ну и причастие молитва.
Против бесов хорошо помогает молитва Богородице дево радуйся. Есть правило Серафима Саровского 150 раз.
Недавно читала, что если человек молится, то это и на обстановку в доме влияет.
Вы причащаетесь ? Ребенка причащаете?
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь

Це з власного досвіду - дуже помагає.
Навіть коментувати не буду..
Бесконечность-не предел• 11 сентября 2024
Ребенок на маминой энергетике,надо начинать с себя однозначно.Самое простое,это в молитвослове Молитвы запрещения,раз в сутки читаете и никакая нечисть не пристанет.Дом чистить,если квартира то чаще надо,всеми доступными способами,свечи,соль прокаливать и ТД.Это то ,что можете сделать сами
Кидаю курити• 11 сентября 2024
О, це кошмар мого дитинства - тривожна мама.
Постійно проблеми від ’злого ока’, або це ’сусідка відьма не так глянула’, або ’змотані нитки хтось підкинув’, хтось в автобусі зурочив..
ппц.

Всі ці ритуальні дії, хрестики, іконки, свята водичка.. як згадаю.
Виросла я з відразою до релігії.. просто автору для статистики.
Мати просто не готова була до реального житття і відповідальності за дітей 0 це все ’злими вроками’ прикривала
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Вокруг человека есть энергополе,тоже мистики нет.есть люди,возле которых лампочки горят,выходят приборы со строя
Чижик Пижик• 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Яйцом да, вы как мать можете. Но там читать нужно заговор.
Яйця домашні чи магазинні? Курячі, утячі чи гусячі? Чи може страусині? Вони мабуть найефективніші
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
Тогда это не. ее, а именно семейное.
Вы причащаетесь ? Ребенка причащаете?
Так, нещодавно.
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Сколько человек в квартире живёт?
Мрію про пончик• 11 сентября 2024
Ви так і не відповіли, як це дитина в рік травмується ? Ви залишаєте дитину саму ?

Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Навіть коментувати не буду..
Автор вам діло пишуть,а ви чомусь зациклені на відьмах
Гигиенишвили• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Начните с себя, четкого режима дня, без телефона, телевизора, активности на свежем воздухе, точнее гулять круглосуточно, в останое время бассейн...а вам психолог и разобраться, может в семье есть были проблемы со психикой у кого о кроме вас, может сходить к психиатру, он скажет здоровы ли вы и на сколько
Чижик Пижик• 11 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ніколи мамі. Треба ж заговори читати та через плече плювати...
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Бажаю вам такої пильності, щоб ваші діти ні разу не робили собі травм. Більше нічого сказати не можу.
Мрію про пончик• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Моїм дітям вже 20+. Ніколи такого не було, щоб вони травмувались коли були немовлятами.
Айболитная• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Квартира ваша собственная? Давно вы там? Кто до этого жил?
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Всі хто перейнявся і відповів по людськи дякую!
Всі хто насміхається і «ліпить» недоречні коментарі нехай вам життя підкидає такі ситуації, які ви будете з такою легкістю вирішувати, як тут вирішуєте мої.
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
В мене дитина як пішла постійно падала,ще правильно групіруватися при падінні не вміла.Я їй серйозно каску хотіла купляти на голову
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Навіть коментувати не буду..
За чайної вам просивше знайти якусь бабку і перекласти відповідальність за дитину на неї. Не вийшло - погана бабка, пошукаю іншу.
А взятись самій - це важко. Це щось робити, міняти в житті, поступатись комфортом, той же розпорядок встановлювати - ще й брати відповідальність на себе. Звичайно ви цього не зробите. Хоча реально це займає тиждень максимум. І було б вам щастя.

Вам потрібен такий лікар як у моєї дитини. Який на мене так наїхав, що мені легше було той розпорядок встановити.
І о чудо, виявилось що дитина може бути спокійнішою, і ніякий то не зглаз, а перезбуджена нервова система.

Але вам такий не попався. Нажаль.
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляАйболитная
Зйомна. Хазяйка жінка, неодружена і без дітей.
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Слава Богу!